Учні школи №6 відвідали 36 бригаду морської піхоти напередодні Дня захисника України

Член партії БПП «Солідарність», директор Зразкової автошколи Товариства сприяння оборони України Василь Валенков напередодні Дня захисника України організував для учнів Загальноосвітньої школи №6 екскурсію до військової частини А2802, де розташована 36 бригада морської піхоти Збройних сил України.
Діти приготували для військовослужбовців міні-концерт з військово-патріотичними номерами та піснями, виразне читання віршів на патріотичну тематику, а також намалювали листівки, які будуть передані у підрозділи бригади, які зараз виконують бойові завдання в зоні АТО.  Виступи школярів пройшли під гучні оплески солдатів та офіцерів частини. Бійці також розповіли учням про бойовий шлях бригади.
Представники Зразкової автошколи ТСОУ подарували учасникам АТО з числа морських піхотинців пам’ятні сувеніри та журнали, а дітей пригостили морозивом.
???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ???????????????????????????????
Василь Валенков зазначив, що ідея провести таку екскурсію виникла в нього давно, проте реалізувати її вдалося лише зараз.

«Ми давно хотіли провести екскурсію для молоді в одну з багатьох військових частин, які розташовані в Миколаєві. Наш вибір зупинився на бригаді морської піхоти, яка у 2014 році була виведена з анексованого Криму до нашого міста. Морпіхи – це гордість та слава ЗСУ, не менше ніж легендарні ВДВ. Командування дозволило нам провести захід на території частини та пообіцяли організувати для дітей екскурсію. Я дуже радий, що вдалося такий захід провести саме напередодні Дня захисника України», – розповів Валенков.

Після завершення міні-концерту, морські піхотинці організували для дітей цікаву екскурсію по території військової частини, показали зразки стрілецького озброєння (ручні кулемети, автомати) та продемонстрували казарми, де школярі на власні очі побачили, як живуть морпіхи.
Навіть сильний дощ не зміг зіпсувати добрий настрій, теплу та дружню атмосферу та почуття єдності поколінь.
Нагадаємо, раніше Василь Валенков ініціював проведення уроку мужності у середній школі №51, яку відвідали десантники та артилеристи.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*