Фахівці «Prozorro» розповіли про особливості публічних закупівель в контексті євроінтеграційних реформ

Представники «Prozorro» провели навчально-консультативний тренінг на тему «Прозорість державних закупівель як складова європейської інтеграції» в рамках проекту «Сильніші разом» під патронажем Представництва Європейського Союзу в Україні.
Дводенний семінар відбувся 23-24 вересня в Миколаєві у приміщенні готелю Reikartz.
Метою проекту є надання допомоги представникам преси та телебачення південних регіонів України у питаннях європейської інтеграції та виробництві медіа-матеріалів з даної тематики. Учасники тренінгу отримали додаткові знання та навички для більш коректного та повного висвітлення питань європейської інтеграції, зокрема зв’язку євроінтеграції з процесом внутрішніх реформ в Україні.
Сертифіковані фахівці з питань публічних закупівель «Prozorro» докладно розповіли про особливості прозорих державних закупівель у контексті євроінтеграційних реформ в державі.
alzbgja3xok  9ftykuufloc 6i8axtqqu9c  _lg5rmbiipo
Спеціаліст з системи публічних закупівель «Prozorro»  Лара Лузінська, яка була спікером під час тренінгу, розповіла про переваги електронної системи публічних закупівель, і зазначила, що така система дозволяє ефективно боротися з корупцією, тому що саме перемога над нею є одним з найважливіших елементів євроінтеграції.
img_20160923_115758_2  img_20160923_115656

«Моїм головним завданням  сьогодні було ознайомлення журналістів з роботою однієї із унікальніших пошуково-аналітичних систем України bi.prozorro.org. Цим зручний в експлуатації продуктом безкоштовно  може скористатися кожен бажаючий. Він без заперечень, дозволить медіа, контролерам, громадським організаціям, правоохоронним органам та всім небайдужим до витрачання бюджетних коштів особам  розкривати «зради» та «перемоги» замовників та учасників торгів. Це справді ефективний засіб боротьби з корупцією, і з цим важко не погодитися усім, хто вже використовував платформу «Prozorro» для публічних закупівель», – розповіла Лара Лузінська.

Учасники тренінгу дуже позитивно сприйняли донесену їм інформацію. Така комунікація   дозволить медіа, при виробництві власного продукту  більш глибоко орієнтуватись  в законодавчих та організаційних питаннях  проведення торгів в системі «Prozorro» в її регіональному аспекті.