Депутат Євген Римарь виступив за збереження історичного вигляду «будівлі зі шпилями» у центрі Миколаєва

Депутат Миколаївської міської ради від партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Євген Римарь звернеться у відділ Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) в Миколаєві з приводу будівельних робіт, які розпочалися поблизу міської пам’ятки архітектури – «будівлі зі шпилями» або «теремка» на розі проспекту Центрального та вулиці Соборної.
259524
Таке рішення депутат прийняв під час засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства у вівторок, 20 вересня.
Євген Римарь виніс дане питання на розгляд комісії і запропонував направити колективне депутатське звернення у ДАБІ, щоб у відомстві пояснили, на якій підставі поблизу місцевої архітектурної пам’ятки ведуться будівельні роботи, які загрожують порушити архітектурний вигляд відомої  в місті споруди. Проте більшість депутатів з інших фракцій не підтримали ініціативу Римаря.
Тепер народний обранець від «БПП» планує особисто звернутися у ДАБІ.

«Ця будівля є візитної карткою нашого міста. Вона знаходиться в самому центрі і присутня на багатьох листівках, фотографіях, сувенірних зображеннях на магнітах. «Теремок» є прикрасою міста. Але будівельні роботи, які проводяться на майданчику, що примикає до «теремка» загрожують порушити його естетичний вигляд. Подумайте самі: до історичної споруди «приклеять» черговий супермаркет, бізнес-центр чи ще щось. Я розумію, що час минає і все змінюється, проте не можна так ставитися до «візитних карток» Миколаєва. На жаль, депутати мою ініціативу не підтримали. Тож тепер я сам направлю запит у ДАБІ, щоб там пояснили, на якій підставі забудовник веде роботи на майданчику поблизу «теремка», – підкреслив Римарь.

Нагадаємо, раніше Євген Римарь ініціював перевірку міських залів ігрових автоматів співробітниками прокуратури та поліції, результатом чого стало закриття 14 точок підпільного ігрового бізнесу.    

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*