День села в Кривій Балці: свято у дитячому садочку, таночки та пісні

Крива Балка Миколаївського району з розмахом відсвяткувала День села.
У суботу, 10 вересня понад 200 мешканців селища привітали один одного з важливим святом, яке має велике значення для кожного жителя від малого до великого.
До свята сільські депутати та представники МТОП «БПП «Солідарність» урочисто відкрили спортивний зал у Кривобалківському дошкільному навчальному закладі «Зіронька», який з допомогою членів фракції БПП щойно відремонтований та обладнаний необхідним спортивним інвентарем для маленьких вихованців. На відновлення спортзалу було витрачено понад 150 000 гривень. На сьогоднішній день у дитячому садочку виховується понад 50-ти діток. На наступний рік дитсадок випустить 6 дітей.

«Ми будемо добиватись щорічного виділення коштів для підтримки стану приміщення дитячого садка. Сподіваємось, що депутати сільради не будуть заперечувати на виділенні коштів», – сказав сільський голова Кривої Балки Леонід Мухарський та додав, що на наступному тижні буде відправлений лист до бюджетної комісії з проханням виділити кошти на ремонт другого відділення дитячого садочка.

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? dscn1311 ?????????? ?????????? ??????????
Після урочистого відкриття спортивного залу для мешканців села підготували концертну програму, у якій взяли участь колективи найменших  жителів з танцювальними номерами, читанням віршів та пісень.
Перед початком розважальної програми сільському голові надали право підняти прапор України.

Після Кривобалківський сільський голова Леонід Мухарський привітав мешканців селища:

«Ми святкуємо цей день дуже багато років. Я хочу подякувати тих людей, які допомагали нам розвивати інфраструктуру нашого села. Крива Балка оживає, і це важливо для кожного мешканця. Нам належить ще більше зробити для розквіту селища, тому що для нас важливе майбутнє наших дітей».

Заступник голови Миколаївської районної ради та депутат Миколаївської районної ради від «БПП «Солідарність» Ігор Мухарський зробив святкові подарунки батькам найменшій мешканці села, якій виповнилося всього 3 місяці.

«Нехай ваша дитина буде здорова та щаслива. Ми дуже часто говоримо ці слова, але найголовніше, щоб над вашою домівкою було мирне небо. Нехай до вашого дому приходить лише радість та усмішки», – сказав Ігор Мухарський.

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????
На святі також привітали сімейну пару, яка відсвяткувала своє золоте весілля. Депутат Миколаївської районної ради від БПП Руслан Нерода передав для подружжя подарунки та слова подяки за міцний шлюб:

«Такі довгі шлюби, нажаль, велика рідкість сьогодні. Їх шлюб свідчить про те, що подружжя поважає один одного. Завдяки їм ми маємо нових мешканців нашого села. Нехай їхні діти та онуки створять такі ж міцні та щирі шлюби, та побудують справжню сім`ю, в якій підтримуватимуть та берегтимуть один одного».

На свято були запрошені депутати Миколаївської районної ради  Сергій Протченко,  Микола Бабуха, Гія  Голіадзе.
?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????
Крива Балка заснована в 1905 році. У селищі проживає близько  1400 чоловік. Назва «Крива Балка» походить від місцевої балки – колишнього русла річки Коренихи, тоді і повноводною. Сам же населений пункт заснований на початку 20-го століття працівниками, які приходили на заробітки і залишалися в селі. В Кривій Балці вирощували озиму пшеницю, кукурудзу, ячмінь, соняшник, а також технічну культуру – рицин.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*