ЗАЯВА ГОЛОВИ МТОП БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» ЮРІЯ БІРЮКОВА СТОСОВНО ПРОЦЕСУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТА СТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

«Процес децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад – одне з пріоритетних завдань для всієї України. Адміністративно-територіальна реформа дозволяє відкрити нові можливості для соціально-економічного розвитку України, кожного регіону, району та окремо-взятої громади.
Ми роками кажемо, що влада на місцях повинна зміцнюватися. Як в питаннях бюджету, так і в питаннях розширення повноважень на місцях. Цієї позиції дотримується Президент і уряд України. І цієї позиції дотримується громада. Сьогодні в нашій країні, і зокрема, в Миколаївській області, вже створені об’єднані територіальні громади, які встали на принципово новий, перспективний шлях розвитку. І ці громади не тільки відчули всі плюси процесу децентралізації, перерозподілу коштів і розширення своїх можливостей, але і включилися в процес допомоги в створенні нових громад.
Миколаївська територіальна організація партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ», як і вся партія БПП «СОЛІДАРНІСТЬ», впевнена, що децентралізація – один з найважливіших процесів реформування України. Ми свідомо стали на цей шлях. І не маємо наміру з нього звертати. Ми вже бачимо позитивні результати і будемо робити все можливе, щоб збільшити їх в рази, і досягти якнайшвидшого здійснення адміністративно-територіальної реформи.
Це наша тверда позиція. І будь-яка інша думка, висловлена ​​окремими народними депутатами або іншими особами – не є позицією обласної організації БПП «Солідарність». Заяви з критикою реформи з боку народного депутата Аркадія Корнацького, який навіть не є членом партійної організації БПП «Солідарність», також не мають жодного відношення до позиції партії. Це не більше, ніж особиста думка депутата. А висловлювати свою особисту думку, навіть якщо вона не відповідає дійсності – конституційне право Аркадія Олексійовича».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*