Нардеп Борис Козир нагородив переможців еко-конкурсу «Міські квіти. Літо-2016»

У приміщенні Миколаївського академічного театру драми та музичної комедії при підтримці народного депутата України від партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Бориса Козиря відбулося нагородження переможців еко-проекту «Міські квіти. Літо-2016», який щорічно проводиться у Заводському районі.
Захід відбувся у п’ятницю, 9 серпня.
Мета даного конкурсу полягає в залученні уваги до екологічного стану Заводського району, вихованні естетичного смаку, облагороджуванні вулиць та дворів району, створенні в місті комфорту та приємного оку оточуючого середовища. Учасники конкурсу вирощують різноманітні види квіт та рослин на ділянках біля своїх домівок, шкіл, підприємств, місця роботи.
???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ???????????????????????????????
Конкурс «Міські квіти» ініційований адміністрацією Заводського району та департаментом житлово-комунального підприємства Миколаївської міської ради. Цього року в рамках еко-проекту брали участь 96 учасників у конкурсах «Квіти біля дому», «Квіти на балконі», «Підприємство-сад», «Квіти біля школи», «Мій квітучий дитячий садок». Взяти участь мав нагоду кожен бажаючий: необхідне лише стійке бажання зробити місто кращим, яскравим, квітучим.
???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ???????????????????????????????
Народний депутат Борис Козир зі сцени привітав усіх учасників конкурсу та нагородив дипломами та пам’ятними подарунками переможців.

«Я вітаю усіх учасників конкурсу, всіх мешканців Заводського району. Дуже приємно, що за стільки років проект проходить регулярно та став доброю традицією нашого міста. Сподіваюся, у подальшому учасників буде все більше, а наше місто ставатиме все більш квітучим та комфортним для життя. Важливо, що змінюється і свідомість людей, які не просто хочуть жити у приємній атмосфері, але й докладають для цього зусилля. Маю надію, що й інші райони Миколаєва також підтримають почин Заводського району і приєднаються до проекту. Хотілося б, щоб він носив не районний, а загальноміський характер», – сказав Борис Козир.

Перед присутніми у залі виступили з номерами творчі колективи, артисти театру, молоді виконавці.
Зазначимо, що конкурс «Міські квіти» за підтримки Бориса Козиря проводиться вже восьмий рік поспіль.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*