Депутат від «БПП» Анатолій Петров: «В жовтні в «Леваневцях» буде зовнішнє освітлення»

Депутат Миколаївської міської ради від партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Анатолій Петров ініціює проведення зовнішнього освітлення у містечку «Леваневці».
У середу, 7 вересня Анатолій Петров разом з представниками адміністрації Заводського району, заступниками міського голови Валентином Гайдаржи та Юрієм Степанцем відвідали містечко «Леваневці» та проінспектували житловий масив, де найближчим часом буде проведене освітлення.
??????????  ?????????? ??????????  ?????????? ??????????  ?????????? ??????????  ??????????
За словами депутата «СОЛІДАРНОСТІ», до нього звернулися місцеві мешканці, які поскаржилися на відсутність освітлення у темний час доби. Анатолій Петров пообіцяв вирішити це питання.

«Після звернення громадян я направив до міського голови депутатський запит. Зрозуміло, що відсутність освітлення – це дуже гостра проблема, яка призводить до нещасних випадків та зростання криміногенної ситуації в містечку. Зараз вже складена схема встановлення опор для ліхтарів від 2-го КП до житлових будинків, є проектно-сметна документація. Роботи розпочнуться найближчим часом і вже у жовтні «Леваневці» будуть повністю освітлені. Тут проживають сім’ї військовослужбовців-учасників АТО та родини військових, виведених з Криму (Бельбек та Саки). Окрім цього, управлінням транспорту вже складена схема розміщення світлофорів та пішохідної розмітки біля 2-го КП. Сподіваюся, найближчим часом люди будуть задпроблемоюоволені і однією  стане менше», – розповів Анатолій Петров.

Зазначимо, що проблема освітлення актуальна для «Леваневців» вже близько 5 років.