Члени БПП знову відправляються до зони АТО з гуманітарним вантажем для бійців. Формується партія вантажу!

Члени РОП БПП «Солідарність» в Первомайському районі за допомогою Кривоозерської та Вознесенської районних організацій партії відправляться в зону АТО з гуманітарною допомогою для 56-ої мотопіхотної бригади (у складі Збройних сил України) та 22-ої окремої гвардійської бригади спеціального призначення.
У суботу, 10 вересня голова осередку БПП в Первомайському районі Лариса Позняк відправиться до зони проведення АТО, де несуть службу військовослужбовці з села Кам’яний Міст та Кримка.

 «Нашим бійцям необхідне господарське приладдя, додаткове спорядження та деякі речі особистого користування. Зараз посилка формується. Підключитися до збору допомоги може кожен бажаючий», – зазначила Лариса Позняк.

Голова осередку БПП підкреслила, що бійцям також необхідні знеболюючі ліки та кровозупинні препарати. Збір і доставку здійснює первомайська районна ГО «Ніхто, крім нас!», секретарем якої є Лариса Позняк.
Контактний номер телефону для тих, хто бажає долучитись до формування гуманітарного вантажу: 097-292-46-56.
Раніше депутат Миколаївської районної ради від БПП Ігор Мухарський і фермер Сергій Протченко повернулися з 30-ої поїздки в зону АТО, куди доставили гуманітарний вантаж 73-ій бригаді, в частину диверсійно-розвідувального підрозділу ВМС України (яку було передано до складу Сил спеціальних операцій).