У Миколаєві урочисто відкрили відремонтований паровозик «Кукушка»

У Дитячому містечку «Казка» відбулося відкриття самого казкового відремонтованого паровоза в Миколаєві.
У вівторок, 30 серпня голова МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» В’ячеслав Сімченко і адміністрація дитячого містечка« Казка» в особі Юрія Любарова зробили для дітей особливий празник – відкрили казковий паровоз.

«Ми вкладали в відновлення цього паровоза свою душу – це заради вас, заради дітей, які будуть його радувати, заради батьків, які в дитинстві теж на ньому виросли. Це заради бабусь і дідусів, які пам’ятають, як його встановлювали», – сказав В’ячеслав Сімченко.


Також під час свята була представлена ​​вся команда паровоза «Кукушка», яка брала участь у відновленні локомотива.
Керівництво «Укрпошта» представило нову унікальну марку із зображенням оновленого паровозика. Мер міста Олександр Сєнкевич, директор МТРЗ В’ячеслав Сімченко і директор «Казка» Юрій Любаров нанесли на конверти з новою маркою штемпельні позначки.
?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ????????????????????
Крім того, на заході В’ячеслав Сімченко був відзначений почесною нагородою Миколаївського міського голови «За заслуги перед містом Миколаїв».

«Я хотів би відзначити людину, яка виявила ініціативу, людину, яка зробила досить багато для міста. На ремонт паровоза не були витрачені бюджетні кошти. Цей паровоз – не єдина ініціатива В’ячеслава Сімченко. До того ж, дуже довгий час підприємство МТРЗ допомагає армії – реставрує, встановлює захисні крани, готує військову техніку і відправляє до зони АТО, де вона рятує життя нашим з вами братам, батькам і дітям. Я думаю, що ви будете прикладом для інших бізнесменів і підприємців, які хочуть бути соціально відповідальними», – зазначив Олександр Сєнкевич, вручивши нагороду В’ячеславу Сімченко.

?????????? ?????????? ?????????? ???????????????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????  ?????????? ?????????? ?????????? ??????????  ??????????  ?????????? ?????????? ??????????    ?????????? ??????????
На заході також були присутні голова МТОП БПП Юрій Бірюков, члени партії БПП Сергій Танасов, Оксана Личко, Роман Мазо, Олег Малоок, Леонід Клименко, Олександр Пліткін, Тетяна Чичкалюк, Володимир Самойленко, депутати Миколаївської обласної ради Надія Іванова та Іван Кухта, депутати Миколаївської міської ради Анатолій Петров та Ігор Концевой.
Раніше голова Миколаївської міської організації партії БПП В’ячеслав Сімченко організував для футбольної команди “Сокіл” Корабельного району Миколаєва захоплюючу екскурсію на Миколаївський тепловозоремонтний завод і подарував юним футболістам нову форму, яку вони потребували.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*