Голова МТОП «БПП» В’ячеслав Сімченко: «Герої Небесної Сотні навічно залишаться в пам’яті українців»

Члени партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» в місті Миколаєві у День незалежності України вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні – тих, хто загинув під час революції Гідності взимку 2014 року.
Захід відбувся у середу, 24 серпня.
Серед представників «СОЛІДАРНОСТІ» були як депутати, так і представники партійного активу. Серед них: депутати Миколаївської обласної ради Надія Боднар та Анатолій Катрич, голова Березанської РДА, відомий «кіборг» Сергій Танасов, голова міської партійної організації В’ячеслав Сімченко, Володимир Самойленко, Олександр Пліткін та інші. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, який знаходиться на вулиці Садовій.
???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????  ???????????????????????????????  ???????????????????????????????  ???????????????????????????????
В’ячеслав Сімченко зауважив, що в День Незалежності обов’язково необхідно згадати імена тих людей, хто віддав своє життя за свободу батьківщини.

«В таке світле свято необхідно, в першу чергу, вшанувати пам’ять тих людей, хто в усі часи протягом століть віддавав життя за свободу та незалежність нашої батьківщини. Серед таких визначне місце займають Герої Небесної Сотні, які два з половиною роки тому увійшли до пантеону борців за волю України. Ці люди, які загинули під час подій революції Гідності на Майдані, навічно залишаться в пам’яті багатьох поколінь українців,  а їхній подвиг став символом самопожертви та відданості ідеалам свободи», – сказав Сімченко.

Нагадаємо, 23 серпня в Миколаєві відбулося урочисте підняття державного прапору, яке відвідали представники партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ».
Раніше, в Миколаєві пройшов святковий концерт, присвячений Дню Незалежності.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*