Миколаївці на честь свята підняли Державний Прапор України

У Миколаєві відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.
На Соборній площі зібралося близько 200 миколаївців, щоб виконати гімн України і взяти участь у піднятті Національного Прапора.
Більше 50 курсантів з державною символікою також пройшли по Соборній площі. А школярам Миколаївської області урочисто вручили паспорти громадянина України.
Вперше, синьо-жовтий прапор в Україні з’явився на початку XX століття. Українські січові стрільці використовували в своєму прапорі традиційні кольори Галицько-Волинської держави. У 1917 такий прапор став одним із символів Української народної республіки. Це ж поєднання було на прапорах держави гетьмана Скоропадського, ЗУНР, а в 1939 році і Карпатської України.

«У 1991 році Україна стала «вільною и незалежною». І як у будь-якій вільній і незалежній країни, в Україні, з’явилися символи цієї самої «незалежності»: малий герб, великий герб, офіційний прапор, гімн. Нам є, чим пишатися. Свободу у нас ніхто не відбере», – сказав член БПП В’ячеслав Сімченко.


Глава фракції БПП в Миколаївській міській раді Володимир Криленко зазначив:

«Це не просто прапор України. Це ціла історія. У всі часи Україна демонструвала свої перемоги і досягнення. Ми живемо в сильній і гідній поваги країні. Нас дуже важко перемогти. Я пишаюся, що сьогодні можу виконати гімн України, тим самим віддаючи данину нашим солдатам».

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????
Також на заході були присутні перші особи області та міста, члени БПП Сергій Бурковець, Тетяна Чичкалюк, Тетяна Садова, Ольга Малярчук, Володимир Самойленко, депутати Миколаївської обласної ради Олександр Каражей, Анатолій Катрич, Надія Боднар, Надія Іванова, депутат Миколаївської міської ради Євген Римарь.
?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????
Раніше у Миколаєві відбувся урочистий концерт на честь Дня Незалежності України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*