Думка МТОП БПП: Облавтодор не справляється зі своїми обов'язками

Державні підприємства мають потребу в постійному контролі витрачання бюджетних коштів та якості виконання ремонтних робіт на дорогах Миколаївської області.
Таку думку висловив народний депутат України від БПП Борис Козир на своїй сторінці Facebook.
13876529_1078973005515540_1906879774362041511_nНародний депутат впевнений, що державна компанія неефективно витратила кошти, виділені на відновлення доріг, і на доказ прикріпив фото, на якому видно, що, наприклад, автодорога Т1513 відремонтована частково.

«Хочу зауважити, що за час своєї діяльності на дорозі держкомпанія встигла неефективно витратити 4 мільйони гривень. На фотографії видно, що ремонтувалася тільки частина дорожнього покриття, а ділянки, що руйнуються поруч, пропускалися. Восени такі місця могли б перетворитися в ями, а до весни і зовсім зробити дорогу непрохідною для автотранспорту», – зазначив Борис Козир.

Pugj52VТакож нардеп повідомив, що «контракт дістався облавтодору без конкурсу, за протекцією Служби автомобільних доріг Миколаївської області»:

«Така практика перейшла до нас ще з радянських часів. Вона вбиває конкуренцію на ринку, а також зацікавленість в результатах своєї праці співробітників держпідприємств».

Народний депутат зазначив, що завдяки своєчасному втручанню ситуацію вдалося виправити – зараз ремонтом дороги Т1513 займається НЕ державна компанія, яка запропонувала більш вигідні умови і гарантувала якість ремонту.
Як відомо, для того, щоб відновити всі дороги в Миколаївській області, потрібно 3 мільярди гривень. Депутати Миколаївської обласної ради під час сесії ухвалили рішення звернутися до Кабміну, РНБО та Держслужбу з надзвичайних ситуацій з проханням про направлення комісії, яка визначить ступінь небезпеки доріг і посприяє фінансуванню їх ремонту. Умовно кажучи, обласна рада на сесії ухвалила більш політичне рішення для того, щоб фахівці дослідили дороги і прийняли технічне рішення.

«Крім того, що існує проблема поганих доріг, зараз в області з’явилося соціальне напруження. Масштаб лиха наших доріг зашкалює. Не можна, щоб знову повторилося перекриття доріг жителями сіл. Серйозна проблема – відсутність губернатора і профільних заступників, які б моніторили, займалися вивченням, координували та контролювали питання доріг. Виділення грошей на даному етапі вже не вирішує проблему», – зазначив Михайло Талпа.

DSCN8721[1]На думку депутата облради, часта зміна керівництва Облавтодору – одна з причин несвоєчасного і неякісного ремонту доріг:

«Укравтодор планує змінити керівництво Облавтодору в Миколаївській області. Змінити непрозоро! Тому що нам невідомі причини звільнення нинішнього керівника. У Миколаївській області за останні 7 років змінилося 8 начальників служби автомобільних доріг, в Херсонській області – 3. Так ось може в цьому причина поганих доріг? Ми, депутати облради, зараз взяли на себе відповідальність співфінансування доріг, а тепер нинішній начальник йде, новий приходить, а договори укладалися і кошти виділялися ні при новому керівникові. Таким чином, заплановані ремонтні роботи на дорогах певного району при новому начальнику можуть бути відкладені. Переговори щодо співфінансування будуть зірвані, а населення знову перестане довіряти владі. Не можна більше залишати цю проблему без уваги».

Раніше Михайло Талпа говорив, що мережа доріг Миколаївщини можуть залишитись без ремонта. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*