Мережа доріг Миколаївщини можуть залишитись без ремонту

У Миколаївській області є ймовірність зриву ремонтних робіт автодоріг, які терміново потребують відновлення.
Депутат Миколаївської облради від БПП Михайло Талпа під час сесії, яка відбулася у вівторок, 26 липня, зазначив, що керівництво Укравтодору не йде на зустріч депутатському корпусу в питаннях відновлення доріг, відкладає вивчення автошляхів, які знаходяться в незадовільному стані, крім того не допускає обласних депутатів до вирішення цієї проблеми. Таким чином, автодороги Миколаївщини можуть залишитись без жодного обслуговування.

«Мене дивують ті процеси, які відбуваються у нашій області… Керівництво Укравтодору, не чуючи нас, депутатів обласної та районної рад, вирішує питання, в якому не розуміється, і тому ми сьогодні маємо такі проблеми з автодорогами. Зараз ми маємо фактично неконтрольовану ситуацію. Нас вводять в стан хаосу по всій області, тому сьогодні на нас, депутатах, лежить відповідальність проявити максимум зусиль, щоб виправити цю ситуацію. Ми повинні брати на себе навіть ті функції, які, можливо, не наші, але вести за собою», – сказав депутат облради від БПП.

На думку депутата облради, також важливим аспектом є прозорість проведення тендерів.

«Сама система софінансування вимагає від нас контролю робіт, які ми проводимо. У 2016 році обласна рада виділила 35 мільйонів гривень на ремонт доріг, та сільські, міські, районні ради – 34 мільйона. Зараз дуже важливо, щоб процес не зупинився. Ми не можемо знову допустити перекриття трас мешканцями селищ та районів», – підкреслив Михайло Талпа.


Тому депутат Михайло Талпа ініціював звернення до Укравтодору щодо неприпустимості зміни керівництва служби автомобільних доріг на той час, коли префектурою здійснюються тендерні закупівлі, виділення коштів, та таким чином, підтримав кандидатуру Олександра Антощука, який знаходиться на посаді начальника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області. Таку ініціативу підтримала і голова облради Вікторія Москаленко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*