Депутати від «БПП» увійшли до надзвичайної «дорожньої» комісії

Депутати Миколаївської обласної ради від партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Михайло Талпа та Василь Жосан увійшли до складу тимчасової надзвичайної комісії з питань ремонту та утримання доріг в області.
Рішення про створення комісії було прийняте під час 6-ї позачергової сесії обласної ради 7-го скликання у вівторок, 26 липня.
??????????  ??????????
Ініціативу створення надзвичайної комісії висунула голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, яка звернула увагу на катастрофічний стан доріг в регіоні.

«На сьогоднішній день в області загальна мережа доріг 4,8 тисячі кілометрів. Більша частина цих доріг потребує капітального ремонту. З них найбільш проблемними є траси Н-11 (Дніпро-Миколаїв) та Н-14 (Олександрівка-Миколаїв), а також ті траси, які ведуть до курортної зони відпочинку – на морське узбережжя. Зважаючи на складну ситуацію з автошляхами є пропозиція створити тимчасову комісію, яка контролюватиме питання раціонального перерозподілу коштів на ремонт мережі доріг, ремонту та реконструкції дорожнього покриття та подальшого утримання автошляхів», – зауважила Москаленко.

Депутати від фракції БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» одностайно підтримали ініціативу створення комісії. Нагадаємо, на ремонт та утримання доріг в Миколаївській області на 2016 рік було виділено загальну суму 514 мільйонів гривень з бюджетів всіх рівнів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*