Візит Петра Порошенка до Миколаєва: ЧДУ імені Петра Могили отримав звання «Національного»

Чорноморський державний університет імені Петра Могили у Миколаєві отримав статус «Національного».
Про це повідомив Президент країни Петро Порошенко у середу, 15 червня під час робочого візиту до Миколаєва.
Урочиста подія відбулося у приміщенні ЧДУ імені Петра Могили з участю ректора університету Леоніда Клименко, повного складу викладачів та студентів.

«Університет імені Петра Могили є першим  університетом на півдні нашої держави, де почалося навчання саме українською мовою. Люди з українським прапором йдуть у суспільство та укріплюють наш суверенітет, територіальну цілісність та нашу незалежність. Я дякую кожному викладачу, що ви такі є. Я дякую кожному студенту за те, що ви навчаєтеся саме тут, в університеті імені Петра Могили. Я дякую ректору, який є справжнім патріотом України та відданим серцем своїй справі. Я хочу сказати, що вам дуже пощастило тут навчатись, – звернувся президент України Петро Порошенко до студентів. – Дякую викладачам за те, що тримаєте українську атмосферу. Професіоналізм, віддана праця, висока якість освіти – це структура, на якій тримається тепер вже Національний університет імені Петра Могили. Віват, студентство! Віват, професори! Віват, Чорноморський Національний університет імені Петра Могили!».


В свою чергу, представник БПП та ректор ЧДУ Леонід Клименко, щиро хвилюючись, висловив подяку за довіру та нагадав, що ЧДУ імені Петра Могили займає 44 місце серед 200 кращих НЗ України.

«Мені хочеться висловити щиру подяку за цю довіру. Для мене це важливий момент в моєму житті. Наш університет має невелику історію, але яскраву. Я пам’ятаю історію виникнення університету. Я дякую тим людям, хто повірив у нас, повірив у те, що ми можемо створити! Ми сьогодні займаємо 44 місце серед 200 кращих навчальних закладів України! Сьогодні у нас потужний кадровий потенціал, ми створили систему підготовки кадрів, ми надали більше 70 квартир нашим професорам, які відновили покоління молодих вчених. Ми створили факультети, які доповнюють та підтримують одне одного. Зараз наші студенти працюють не тільки в Україні, а й в багатьох країнах світу: США, Австралія, Південна Корея. Ми не можемо зупинятися. Ми започаткували нову спеціальність, якої ніколи не було на Миколаївщині, це медицина. У нашому університеті будуть готувати лікарів, які дуже потрібні сьогодні. Ми плануємо створити власну університетську клініку, де можна отримати якісну медичну допомогу», – зазначив Леонід Клименко.

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????
??????????
DSCN8076 ?????????? ??????????
Та не дивлячись на досягнення університету, ректор ЧДУ вважає, що перед Національним університетом стоять великі завдання – покращити якість освіти, вийти на світовий рівень освітніх послуг, створити великий ботанічний сад та спортивне містечко.
На завершення заходу Леонід Клименко вручив Президенту України Петру Порошенко скульптуру видатного релігійного, культурно-освітнього діяча, одного із засновників Києво-Могилянської академії – першого в Східній Європі університету Петра Могили.

У заході взяли участь радник Президента України Юрій Бірюков, голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко, народні депутати від БПП Олександр Жолобецький, Борис Козир, Аркадій Корнацький, члени МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Василь Валєнков, Володимир Самойленко, Енвер Хайят, Тетяна Чичкалюк, Ольа Малярчук, Руслан Пересунько, Михайло Бесєдін, Сергій Бурковець, голова Миколаївської міської організації партіі БПП В`ячеслав Сімченко, депутати Миколаївської обласної ради від БПП Надія Іванова, Надія Боднар, Іван Кухта, Василь Жосан, голова Березанської райдержадміністрації Сергій Танасов, депутати Миколаївської міської ради Ігор Концевой, Кирил Горбуров, Володимир Криленко, ЦК «Азов», «Офіс розвитку Миколаївщини».
?????????? ?????????? ?????????? ??????????
??????????
??????????
??????????
??????????
?????????? ?????????? DSCN8092 DSCN8100
??????????
??????????
??????????
??????????
DSCN8117 ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????
Нагадаємо, що член партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ», ректор миколаївського Чорноморського державного університету імені Петра Могили Леонід Клименко висунув ідею про облаштування на базі недобудованого об’єкту по вулиці 3-ій Слобідській університетської клініки з медичним та викладацьким персоналом.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*