Ректор ЧДУ Леонід Клименко ініціює облаштування у недобудованому об’єкті по вулиці 3-ій Слобідській університетської клініки

Член партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ», ректор миколаївського Чорноморського державного університету імені Петра Могили Леонід Клименко висунув ідею про облаштування на базі недобудованого об’єкту по вулиці 3-ій Слобідській університетської клініки з медичним та викладацьким персоналом.
Ініціатива ректора «могилянки» була висловлена під час 5-ої сесії Миколаївської міської ради VII скликання, яка відбулася у четвер, 9 червня.
Виступаючи перед депутатами, Леонід Клименко зазначив, що на базі ЧДУ імені Петра Могили з 2016 року починає набір студентів на новий медичний факультет для підготовки лікарів та медичних співробітників.
?????????? ??????????
За словами ректора ЧДУ, новий факультет планує підготовку 900 студентів за даним напрямком, навчати яких протягом шести курсів має близько 150 викладачів та інших медичних робітників. Ректор також наголосив, що відкриття на базі недобудованого об’єкту університетської клініки дозволить відкрити нові робочі місця та залучити інвестиції в місто.

«Ми плануємо відкрити більше 1000 нових робочих місць – це викладачі, медичний персонал, кадровий штат університетської клініки. Це також залучення інвестицій в економіку міста. Це студенти, які будуть оплачувати навчання за контрактом, проживання у гуртожитках. Це податки, які будуть надходити до міського бюджету. До того ж, в Миколаїв приїдуть на навчання студенти з інших міст та областей», – поділився планами Леонід Клименко.

Ректор «могилянки» вже давно звернув увагу на незавершений будівничий об’єкт, який знаходиться по вулиці 3-тя Слобідська, і звертався до міського голови з проханням передати будівлю на баланс університету. Також Клименко зазначив, що в стінах університетської клініки окрім навчання майбутніх лікарів, будуть можливі прийом, діагностика та лікування громадян.

«Студента-медика неможливо навчати спеціальності лише в аудиторії. Неможна навчитися робити операції лише по малюнках на дошці. Треба практика. Тому університетський медичний корпус має стати клінікою з сучасним обладнанням, де окрім навчання студентів буде можливе і лікування хворих», – зауважив Леонід Клименко.

Ректор також впевнений, що університетська клініка буде знаходитися на балансі Міністерства освіти та науки, тому приватизувати або продати будівлю буде неможливо. Ідею Леоніда Клименко підтримали й інші члени партії «СОЛІДАРНІСТЬ», зокрема депутат міськради Кирил Горбуров.
Нагадаємо, також на сесії міської ради фракція БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» запропонувала направити нерозподілені 72 мільйони гривень минулорічного бюджету на доцільні потреби міста.