У День захисту дітей депутати Миколаївської райради від БПП відкрили дитячий майданчик і організували для дітей поїздку в зоопарк

У Радсаді, Улянівці, Криничках, Надбузькому, Кривій Балці, Нечаянном, Петрівці, Кирияківці депутати від БПП пригостили всіх солодощами і організували поїздку в зоопарк для дітей Миколаївського району.
Депутат районної ради Руслан Нерода відвідав Кирияківку, де діти подарували святковий концерт з танцями, піснями, конкурсами та віршами. Всіх учасників і глядачів концерту депутати райради пригостили морозивом та солодощами.

«Цей день – особливий для діточок. Діти знають, що 1 червня їх будуть балувати, розважати і годувати солодощами. А нам приємно балувати нашу дітвору. Депутати районної ради задумали в цей день, не відмовляти ні в чому нашим діткам. 1 червня для учнів Петрово-Солоніхської школи депутати райради організували поїздку в зоопарк. Сподіваюсь, що діти залишилися задоволені», – зазначив член партії БПП Сергій Бурковець.

Пізніше в селі Кам’яна Балка урочисто відкрили дитячий майданчик.

«Жителі підготували, привели в порядок і обладнали територію майданчика. І знову були пісні, танці, конкурси, музика і веселощі. І хоча в селі живе всього кілька десятків людей, на майданчику тепер будуть розважатися їхні дітки. Вечірнє свято було дуже теплим і принесло величезне задоволення. Ну і за традицією, в кінці програми було морозиво і солодощі», – розповів депутат райради Руслан Нерода.

unnamed (1) unnamed (3)  unnamed (4) unnamed (5) unnamed
Нагадаємо, що у Миколаєві за підтримки голови Миколаївської міської організації партії БПП В’ячеслава Симченко пройшли святкові заходи, приурочені до Дня захисту дітей. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*