У Первомайську відсвяткували останній дзвоник та нагородили найкращих учнів

У Чаусівському НВК №1 відсвяткували останній дзвоник.
У п`ятницю, 27 травня найкращі учні Первомайської ЗОШ№4 отримали премію імені Євгена Дирдіна за успішне навчання.
У гості завітали керуюча апаратом Первомайської районної ради, член БПП Лілія Недашківська, сільський голова Геннадій Рибак, підприємці, громадські активісти, випускники попередніх років.

 «А на пам’ять всім – незабутній і зворушливий шкільний вальс… Скільки емоцій, незабутніх вражень та відкриттів він подарував на згадку учасникам цього свята. Для переважної більшості школярів це просто закінчення навчального року, очікування чергових канікул та літнього відпочинку. Але для випускників – це завершення дитинства й шкільного життя, початок сходинок та перші кроки до здобуття нової освіти чи професії і дорослої самостійності. А от для батьків та рідних – це ще одна щемлива згадка про власний випускний. Ще одне нагадування про час, який невблаганно швидко летить, про те, що наше життя складається з різних миттєвостей, як різнокольорова мозаїка», – із захопленням та певним сумом розповіла Лілія Недашківська, повідомляють у первомайській БПП.

З піднесеним настроєм вручали традиційну премію кращим випускникам Євгеній і Оксана Дирдіни. Генеральний директор ПрАТ “Санта Україна”, депутат міськради, член фракції “СОЛІДАРНІСТЬ”, один з найвідоміших людей міста Євген Дирдін – випускник цієї школи – впродовж багатьох років таким чином заохочує школярів вчитися краще, прагнути до нових знань і успіхів. Отримати премію Дирдіна – традиція, яка стала престижною для випускників.
Серед премійованих – учні 8-Б, які вже четвертий рік поспіль отримують лідерство у школі, як найуспішніший клас у навчанні.
4-й клас ЗОШ №4 ЗОШ №4 - Вальс ЗОШ №4 - І голуби у небо Керуюча апаратом РДА Лілія Недашківська та директор НВК  Солонар Надія Степанівна (1) Ост. Дзвінок - Чаус. НВК-1 (1) Останній дзвоник
Нагадаємо, що відбувся футбольний турнір, присвячений учасникам військових подій в Афганістані, участь в якому взяло 4 команди з Миколаєва, Котовська, Южноукраїнська та Первомайська.