День захисту дітей в Миколаєві: концерт, морозиво та море дитячих посмішок

Миколаївська БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» організувала концерт до Міжнародного дня захисту дітей – неперевершений калейдоскоп щирих дитячих емоцій, посмішок та радості. Захід відбувся в Обласному палаці культури у вівторок, 31 травня. Організаторами концерту виступили керівник Миколаївської міської організації партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» В’ячеслав Сімченко, депутат обласної ради Надія Іванова, директор Обласного палацу культури Марія Добкіна та представник партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Тетяна Садова.
??????????  ??????????
Подивитися концерт на сцені Обласного палацу культури прийшли більше тисячі чоловік – у залі були присутні члени багатодітних сімей, родини військовослужбовців-учасників АТО та вимушених переселенців зі сходу країни, діти-сироти та вихованці інтернатів.
??????????  ??????????   ??????????  ??????????
На сцені палацу культури виступили зразковий ансамбль танцю «Юнги», зразковий вокальний ансамбль «Привет», зразковий ансамбль сучасного танцю «Pasadena», вокальний ансамбль «FreshTime» та інші. Різноманітні яскраві номери нікого в залі не залишили байдужим. Більше години Обласний палац культури був наповнений дитячим сміхом на радість дорослим. В’ячеслав Сімченко зі сцени привітав усіх присутніх зі святом та побажав дітям миру і тепла.

«Хочу привітати усіх присутніх з Міжнародним днем захисту дітей та побажати дітям миру, затишку, радості. Хочеться якомога частіше бачити дитячі посмішки та чути дитячій сміх. Діти це найцінніше, що у нас є», – зазначив В’ячеслав Сімченко.

Окрім того, голова Миколаївської міської партійної організації партії БПП “СОЛІДАРНІСТЬ” подарував святкові подарункові набори багатодітним родинам. Після завершення концерту усі діти отримали повітряні шарики та морозиво від партії «СОЛІДАРНІСТЬ». Таке свято і справді запам’ятається дітям та їх батькам надовго.
??????????  DSCN6766
Нагадаємо, раніше депутат міськради від БПП Тетяна Казакова влаштувала для дітей міста Свято морозива.