Юрій Бірюков про призначення керівників РДА: Нами 24 роки керували "професіонали" і ми бачимо результати іхньої роботи

Голова МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Юрій Бірюков повністю підтримує військовослужбовців – голову Березанської РДА Сергія Танасова та голову Вітовської РДА Олександра Демчука – на нових посадах та вважає, що політична сила, яку представляє той чи інший держслужбовець, несе відповідальність за діяльність своїх представників.
Таку думку лідер миколаївської «СОЛІДАРНОСТІ» висловив в ефірі програми «Контраргумент» на ОДТРК «Миколаїв» у четвер, 26 травня.
2  13221501_830260713774208_2482619460030278345_n
Юрій Бірюков впевнений, що партія може давати певні рекомендації своїм представникам і в цьому немає нічого вартого осуду.

«Ці люди – члени партії і партія може рекомендувати своїм членам слідувати тій чи іншій політичній, економічній або будь-якій іншій лінії. Не бачу в цьому нічого поганого, це нормальна практика. Партія бере на себе відповідальність і потім має відповідати за результати своєї діяльності», – зауважив Юрій Бірюков.

Голова миколаївської «СОЛІДАРНОСТІ» також відзначив, що недостатній управлінський досвід нового голови Березанської райдержадміністрації компенсується принциповістю та непримиримістю до корупційних схем, правопорушень та розкрадання бюджетних коштів.

«У нас 24 роки різноманітні відповідальні та важливі посади займали люди з відповідним рівнем освіти та професіоналізму – результати їхньої «високопрофесійної» роботи ми бачимо зараз. Для нас сьогодні важливіше за все те, що людина точно не буде грабувати, не буде миритися з розкраденням, корупцією, правовим безладом. На мій погляд така принциповість набагато важливіша за досвід», – резюмував Юрій Бірюков.

Таким чином, партія «СОЛІДАРНІСТЬ» робить ставку на молодих, енергійних та чесних управлінців – людей, не замішаних у жодних корупційних схемах чи правопорушеннях.
Нагадаємо, раніше під час конференції  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ БПП «СОЛІДАРНІСТЬ», на якій були присутні члени партійного активу, представники районних осередків, депутати та керівники внутріпартійних робочих груп, Юрій Бірюков підвів підсумки партійної діяльності за останні три місяці та анонсував головні напрямки роботи у найближчий час.