На Кривоозерщині члени БПП привітали випускників школи з закінченням навчання

Голова Кривоозерської районної ради, депутат районної ради  від БПП Олександр Козерецький , та депутат районної ради від БПП Марія Костякіна  завітали до випускників  Голосківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  на останній дзвінок.
Останній дзвоник пролунав у п’ятницю, 27 травня.
До проведення заходу усі  віднеслись з особливою відповідальністю: святкове вбрання, цікава концертна програма, щирі слова вдячності, як випускникам, за їх наполегливість, так і вчителям, за їх відданість улюбленій справі, яка є досить важкою.
Олександр Козерецький побажав  всім випускникам знайти свою життєву стежину та  стати гідними громадянами держави.

– Бажаю вам, любі діти, мирного неба над головою. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій,- сказав голова районної ради та вручив грамоти учням, які займали призові місця в шкільних, районних та обласних олімпіадах.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????
Нагадаємо, що в селі Красненьке Кривоозерського району біля пам’ятника жертвам свободолюбивого народу сербсько-ромської національності відбувся мітинг та покладання квітів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*