Голова Березанської РДА Сергій Танасов: «Є закон і я буду його притримуватися»

Новопризначений голова Березанської районної державної адміністрації, представник партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергій Танасов розповів, як саме буде здійснювати управлінську роботу в районі і зазначив, що законність для нього – понад усе.
Про це військовослужбовець, а нині голова Березанської РДА зазначив в ефірі програми «Контраргумент» на ОДТРК «Миколаїв» у четвер, 26 травня.
1  3 Сергій Танасов подякував керівництву області за виявлену довіру. На розповсюджене твердження про те, що військовослужбовцю буде складно керувати районом, голова РДА порівняв структуру району зі структурою військової частини і зауважив, що вони мають багато спільного.

 «Дякую за виявлену мені довіру. Я працюю на користь мешканців району і буду працювати надалі. Район дуже цікавий та перспективний, хоча й проблеми у ньому нелегкі. Є над чим працювати, а час все покаже. Сама структура району мені особисто чимось нагадує структуру військової частини: голова – це командир, апарат управління району – це штаб. Командир задає головний вектор і відповідає за результат. Зараз я знайомлюся з районом, визначаю першочергові завдання, які вже виконуються», – зазначив Сергій Танасов.


Голова Березанської РДА також наголосив, що пріоритетом для нього в управління районом є закон та порядок, а усім, хто намагається конфлікти вирішувати силовим шляхом, порекомендував піти до лав збройних сил.

«Я зараз дію і буду діяти лише в межах правового поля. Є закон. Тільки так ми будемо вирішувати усі конфліктні ситуації – через суди та інші інстанції. Ніхто виходити з палками та палити шини не буде. Для таких є контрактна служба в армії – там зможете проявити себе скільки завгодно. Треба працювати, робити краще свій край, будувати майбутнє мирно та в рамках закону», – впевнений Сергій Танасов.

Нагадаємо, раніше Сергій Танасов відвідав Одеську обласну раду з дружнім візитом та презентував голові облради підписаний екземпляр відомої книги Сергія Лойко «Аеропорт».