Депутат облради від «БПП» Надія Іванова взяла участь у святкуванні Дня слов’янської писемності

Депутат Миколаївської обласної ради, член фракції БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Надія Іванова взяла участь у святкуванні Дня слов’янської писемності та святих Кирила та Мефодія в мікрорайоні Тернівка.
Захід, організований директором Обласного палацу культури Марією Добкіною, відбувся у вівторок, 24 травня.
На честь святих Кирила та Мефодія (брати-просвітники були родом з Болгарії) у стінах Свято-Успенського храму в Тернівці було проведено молебень та літургію. Одразу після завершення літургії відбувся святковий концерт та виставка дитячих малюнків, організатором якого виступила адміністрація БКПП «Търновка» за участі болгарської діаспори.
У концерті взяли участь болгарські співаки – гості заходу – Костадін Міхайлов, Георгій Дімов ті інші. Серед почесних гостей заходу були також присутні протоієрей отець Валерій, начальник управління культури, національностей та релігій Михаїл Димитров, депутат облради Надія Іванова, міський голова Олександр Сєнкевич та представники депутатського корпусу міськради та інші.
Ia2ryOckjV8  KWrSPAqCE6Y MKwMv5jMb4s  Aq_3jFqg7os Олександр Сєнкевич зазначив важливість проведення подібних заходів, особливо у такий складний для держави час.

«У важкий для країни та міста час треба думати не лише про матеріальні блага. Інакше, ми мало чим будемо відрізнятися від братів наших менших. Треба завжди пам’ятати про культурні традиції, коріння та словесність. А слов’янську азбуку та кириличну писемність нам подарували саме брати Кирил та Мефодій», – підкреслив міський голова.

Під час концерту були нагороджені усі організатори заходу, ті без кого святкування не вдалося б на такому рівні. Серед інших слова вдячності та почесну нагороду отримала Надія Іванова. Окрім того депутат «СОЛІДАРНОСТІ» отримала також подяку від адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за плідне співробітництво та активну участь в організації пам’ятних заходів з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

«Хочу привітати усіх з Днем слов’янської писемності та культури. Сьогодні ми згадуємо святих Кирила та Мефодія – просвітників, без яких наша писемність, наша культура та самобутність не мала б початку. Тому я хочу привітати усіх з цим світлим святом і подякувати усім дорослим, хто залучає підростаюче покоління до подібних заходів», – привітала усіх присутніх Надія Іванова.

Під час концерту виступали різноманітні вокальні, інструментальні та танцювальні ансамблі. Виконувалися пісні українською та болгарською мовами. Нагадаємо, раніше депутат обласної ради від «БПП» Надія Іванова привітала науковців з професійним святом – Днем науки.