Первомайськ переміг в футбольному турнірі

У Первомайську відбувся футбольний турнір, присвячений учасникам військових подій в Афганістані, участь в якому взяло 4 команди з Миколаєва, Котовська, Южноукраїнська та Первомайська.
У неділю, 22 травня розпочався турнір з церемонії покладання квітів до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів. Потім виступив голова спілки ветеранів Володимир Йонга, який розповів про земляків, які воювали в Афганістані.
Секретар міської ради, член депутатської фракції «СОЛІДАРНІСТЬ» Наталія Сабліна розповіла, що місцева влада з великою увагою ставиться до історичних подій в місті, і завжди буде піклуватися про ветеранів.
Церемонія закінчилася хвилиною мовчання.

«А далі пішли неабиякі спортивні баталії. Фаворитом вважалася команда Миколаєва, адже вона грає у вищій молодіжної лізі України. Але в першому ж матчі виявилося, що вона програє Котовському 0-2 (як виявилося, команда Котовська приїхала за перемогою, посилившись гравцями з Чорноморця). Ми ж скромно – 1-0 – обіграли Южноукраїнськ, до речі, який перебуває зараз на 1 місці в чемпіонаті Миколаївської області», – розповіла Наталія Сабліна.

Учасники футбольного турніру
У другому турі, проявивши справжні бійцівські якості, команда Первомайська обіграла миколаївців з рахунком 1-0. А Южноукраїнськ непередбачувано вирвав нічию у Котовська – 1-1.

«В останньому турі нам для перемоги достатньо було нічиєї, тому суперник вирішив з дуже сильним настроєм боротися до кінця. Гра вийшла по-справжньому чоловічим боєм. Наведу цифри: 5 жовтих карток, 2 вилучення, 3 рази доктор вибігав на поле (навіть один раз знадобився нашатир). Але наші хлопці вистояли і виграли 1-0!», – підкреслила Наталія Сабліна.

В сумі:
1 – Первомайськ, 2 – Котовськ, 3 – Южноукраїнськ, 4 – Миколаїв.
Нагадаємо, що голова Первомайської районної організації партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» та волонтер Лариса Позняк отримала від імені командування збройних сил України високу нагороду – медаль «За безкорисне служіння Батьківщині».