Рада миколаївської «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» поповнилася новими членами

У суботу, 21 травня відбулася конференція  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ», на якій були присутні члени партійного активу, представники районних осередків, депутати та керівники внутріпартійних робочих груп.
Головними завданнями конференції були внесення змін до складу Ради миколаївського територіального осередку «БПП» та прийняття кошторису партії на перше півріччя.
Згідно з одностайним рішенням конференції до нового складу Ради  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» було обрано Світлану Бабаріку, Ольгу Малярчук, Володимира Самойленка, Кирила Горбурова, Володимира Криленка, Сергія Вербицького, Василя Глухова, Олену Кісельову, Юрія Єленевського та Володимира Онищука. Таким чином, Рада була розширена керівниками робочих груп та представниками народних депутатів-мажоритарників.

«Така структура Ради пов’язана зі змінами у структурі партійної організації та дозволяє досягти більш тісної взаємодії між депутатами різних рівнів та членами партії у районах області», – пояснив Голова МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Юрій Бірюков.

Також Юрій Бірюков підвів підсумки партійної діяльності за останні три місяці (тобто від свого обрання на посаду голови територіального осередку «СОЛІДАРНОСТІ») та анонсував головні напрямки роботи у найближчий час.
??????????  ?????????? ??????????  ?????????? ??????????  ??????????

 «За цей час ми фактично впровадили нові принципи та підходи у роботі партії. Зміни торкнулися самої структури роботи, фінансування та взаємодії членів політичної сили. Були створені робочі групи за важливими суспільними напрямками, які були анонсовані нами ще у лютому. У Києві наші реформи оцінюють позитивно, тому ми знаходимося на правильному шляху. Однак це лише початок. Нас чекає велика та копітка праця», – розповів лідер партії в Миколаївській області.

Бірюков також зазначив, що за час його роботи на посаді голови було налагоджено тісну співпрацю та взаєморозуміння з виконавчою владою в області.

«Нам вдалося налагодити взаєморозуміння з виконавчою владою в області, що дозволить продуктивно та результативно співпрацювати та взаємодіяти у різних напрямках роботи. Конфлікти, які були раніше – у минулому. Зараз налагоджується процес взаємодії районних партійних осередків з головами райдержадміністрацій», – зауважив Юрій Бірюков.

Лідер територіального осередку «БПП» також зазначив, що нова гнучка структура партії надасть можливість ефективно відповідати на виклики часу та успішно реалізовувати проекти, ідеї та ініціативи. Нагадаємо, окрім нових членів Ради, до її складу також входять Леонід Клименко, Олександр Пліткін, Михайло Талпа, В’ячеслав Сімченко, Юлія Ліповецька, Іван Кухта, Сергій Варецький, Михайло Беседін, Андрій Кудрявцев та Сергій Бурковець.