КЕРІВНИКИ ОБЛАСТІ ПРИВІТАЛИ З НАСТУПАЮЧИМИ СВЯТАМИ ВЕТЕРАНІВ У МИКОЛАЇВСЬКОМУ ГОСПІТАЛІ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ

У рамках заходів, присвячених відзначенню Дня пам’яті і примирення та 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулась зустріч голови обласної ради Вікторії Москаленко, голови обласної державної адміністрації Вадима Мерікова, Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, голови обласної ради ветеранів Миколи Поротнікова, директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Ольги Сивопляс з ветеранами, які перебувають на лікуванні у Миколаївському госпіталі інвалідів війни.
Зустріч відбулася у п’ятницю, 6 травня.
Голова обласної ради Вікторія Москаленко подякувала воїнам-визволителям за мирне небо над головою, побажала їм здоров’я. В свою чергу пацієнти медичної установи позитивно відгукнулися про умови перебування у госпіталі, увагу до них з боку медичного персоналу.
0601 0602
0603
Нагадаємо, що голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Вадим Меріков підписали меморандум про взаємодію та співробітництво з Миколаївської обласною громадської організацією Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*