Бійцям 73-го морського центру спеціальних операцій було доставлено необхідну матеріальну допомогу в зоні АТО

За ініціативи голови Новоодеської районної державної адміністрації Євгена Вербіна  бійцям 73-го морського центру спеціальних операцій (славнозвісні «морські котики») було доставлено матеріальну допомогу на загальну суму близько 37 тисяч гривень.
Мешканці Нової Одеси намагаються всіма силами підтримати Збройні сили України – вояків, що захищають територіальну цілісність України. Ця допомога – ще один крок на важкому шляху до перемоги. Рік тому внесок мешканців Нової Одеси у грошовому еквіваленті склав близько 1,5 мільйонів гривень. У нинішньому, 2016 році, гуманітарний вантаж на Схід доправили вже вдруге.
До благородної справи допомоги армії долучилися працівники органів місцевого самоврядування, адміністрації, бюджетних організацій – закладів освіти, культури, охорони здоров’я. Учасники акції закупили висококалорійні продукти, яких так потребують вояки в зоні АТО. До акції долучилися також і діти, які малювали листівки, виготовляли  обереги й талісмани з вірою, що їхні подарунки допоможуть військовим повернутися додому живими. Сьогодні «морські котики» дислокуються в секторі «М». По приїзду до місця дислокації підрозділу гості оглянули наметове містечко, ознайомилися з побутовими умовами, поспілкувалися з бійцями. неср
Євген Вербін поділився своїми враженнями від візиту до місця дислокації «морських котиків»:

«Ми не почули від бійців жодної скарги. Військові щиро дякували за привезені продукти харчування, бажали всім волонтерам здоров’я, миру і добра. На запитання, чи турбують якісь проблеми, відповіли, що, як таких, немає, лише попросили допомогти придбати пральну машину-напівавтомат. Звісно ж, і це прохання виконаємо!»

Євген Вербін також дав загальну оцінку волонтерській діяльності.

«За коротким висловом – «допомога воїнам АТО» – приховується широке поле волонтерської діяльності мільйонів українців. У телевізійних передачах та публікаціях в газетах говорять про те, як рятували солдатам життя бронежилети, як допомагали їм каски, як зручно воювати в надійній та практичній екіпіровці та користуватися якісною оптичною технікою, що дозволяє бачити ворога на відстані й навіть уночі. Якби прості люди спільними зусиллями не збирали кошти на потрібні військовим речі, ситуація була б значно гіршою. І в переліку всього життєво необхідного для бійців нормальне харчування – на першому місці, тому що ж голодному солдату і зброя вп’ятеро важча. Маємо пам’ятати,  що завдяки нашим благодійним внескам, хай і не дуже великим, війна може скінчитися на день чи на тиждень раніше. Воїни на передовій стоятимуть непохитно, коли будуть упевнені що за спиною в них – надійний тил. Де єднання – там і перемога!», – зауважив член партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ».

Нагадаємо, раніше миколаївська активістка Ольга Малярчук ініціювала та очолила волонтерську організацію ГО «Оберіг», що об’єднує дружин та матерів військовослужбовців.  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*