Очаківська «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» віддала шану ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Члени очаківського осередку партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» взяли участь у відзначенні 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
Захід відбувся у вівторок, 26 квітня.
Пам’ять загиблих ліквідаторів аварії вшанували помічник народного депутата України Бориса Козиря, Валерій Богдан, керівник громадської приймальні партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Олег Дорожкін та депутати очаківської міськради від «СОЛІДАРНОСТІ».
Валерій Богдан зазначив, що день 26 квітня 1986 року, коли сталася аварія, став для України своєрідним «рубіконом».

«День, коли стався вибух на Чорнобильській АЕС, розділив життя цілої країни на «до» і «після». Це був своєрідний «рубікон», при чому не тільки для ліквідаторів аварії, пожежників, військових, радіофізиків та працівників АЕС, мешканців Прип’яті, але й для всієї країни. Ця катастрофа стала найбільшою атомною аварією в історії, тому наш обов’язок вшанувати пам’ять загиблих, та віддати данину поваги живим, тим хто боровся з наслідками аварії», – зауважив помічник нардепа Бориса Козиря.

Також на заході були присутніми особовий склад очаківського відділу МНС, ліквідатори наслідків аварії, члени їх сімей. Після завершення заходу усі присутні поклали вінки та квіти до пам’ятника загиблим ліквідаторам аварії на ЧАЕС.
??????????????????????????????? ???????????????????????????????
??????????????????????????????? ???????????????????????????????
Нагадаємо, що члени партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» в селищі міського типу Березанка Іван Фаріонов та Валерій Гайдаржи взяли участь в заході, присвяченому 30-й річниці Чорнобильської трагедії.