Члени березанської «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» вшанували героїв-ліквідаторів Чорнобильської аварії

Члени партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» в селищі міського типу Березанка Іван Фаріонов та Валерій Гайдаржи взяли участь в заході, присвяченому 30-й річниці Чорнобильської трагедії.
Захід пройшов у вівторок, 26 квітня у приміщенні Березанського будинку культури. На відзначення річниці з дня Чорнобильської аварії були запрошені мешканці селища, молодь, безпосередньо ліквідатори наслідків вибуху на ЧАЕС. Депутат райради від партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Іван Фаріонов зауважив, що подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС неоціненний і держава має зробити все, щоб ті, хто пройшов через пекло Чорнобиля отримали максимальний соціальний захист.

            «Те, що зробили ці люди – це великий подвиг. Для дійсно благородного та героїчного вчинку, проникнутого ідеєю самопожертви, не обов’язково потрібно знаходитися на війні. Багато з ліквідаторів віддали своє життя задля життя інших без війни. Вони захищали мирних громадян не на полі бою та без зброї в руках. Завдяки ним вдалося уникнути тих страшних наслідків аварії, які б могли бути. Якби не ліквідатори та рятувальники, які першими прийняли на себе удар радіаційного випромінювання, постраждала б не лише Україна, а вся Європа. Тому ми маємо від всього серця подякувати цим безстрашним людям та вшанувати пам’ять тих, хто загинув», – підкреслив депутат «СОЛІДАРНОСТІ».

Усі ліквідатори, що були присутніми на заході, отримали від представників адміністрації грамоти та квіти. Також для присутніх був проведений концерт – виступили учасники гуртків художньої самодіяльності та вихованці березанського  дитячого садка «Сонечко». По завершенню заходу відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблим ліквідаторам та церковний молебень.
???????? ???????? IMG_8084 IMG_8066 IMG_7775  IMG_8056 IMG_8046 IMG_8051 IMG_8054
Нагадаємо, аварія на Чорнобильській атомній електростанції відбулася вночі 26 квітня 1968 року на четвертому енергоблоку станції і стала найбільшою екологічною катастрофою ХХ століття.
Раніше повідомлялось, що миколаївці вшанували подвиги ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС і поклали квіти до пам’ятника загиблих. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*