Активіст партії «СОЛІДАРНІСТЬ»: ОСББ має значні переваги перед старою «жеківською» формою управління

Помічник депутата Миколаївської міської ради від партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Євгена Римаря, Оксана Личко провела у мікрорайоні Слівіно зустріч з мешканцями багатоквартирних будинків з питань організації ОСББ.
Захід відбувся у п’ятницю, 22 квітня. На зустрічі з помічником депутата були присутні мешканці 9-ти багатоповерхових будинків. Зустріч носила інформаційно-консультативний характер.
Оксана Личко роз’яснила мешканцям головні принципи формування організації співвласників багатоквартирних будинків, мету та задачі ОСББ, відповіла на найбільш гострі питання мешканців.

«На превеликий жаль, треба активніше проводити консультативну роботу з мешканцями, роз’яснювати усі аспекти створення ОСББ, тому що велика кількість громадян, особливо похилого віку, не має необхідного об’єму знань з цього питання. Внаслідок цього виникають різноманітні «міфи» та твердження, які не відповідають реальності. Потім вони поширюються та тиражуються. Це призводить до ворожого ставлення мешканців до самої ідеї створення ОСББ та гальмує процес створення таких інституцій. Тому такі зустрічі необхідні. Як правило, після подібних візитів людина починає інакше сприймати цей спосіб управління житлом. У нього формується нове переконання, що ОСББ, як альтернативний спосіб утримання житла, має значні переваги перед старою «жеківською» формою управління», – пояснила Оксана Личко.

Під час зустрічі помічник депутата пояснила громадянам правові аспекти діяльності ОСББ, принципи формування органів управління та реєстрації ОСББ, проконсультувала слухачів з питань про членство в ОСББ та обов’язки власників з утримання будинку.
Нагадаємо, закон про ОСББ набрав чинності 1 липня 2015 року.
Раніше повідомлялось, що помічник депутата Миколаївської міської ради від «БПП« СОЛІДАРНІСТЬ» Євгена Римаря, Оксана Личко настійно радить мешканцям міста самоорганізовуватися в ОСББ і обіцяє допомагати надалі в управлінні багатоквартирними будинками. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*