Вікторія Москаленко боротиметься за справедливість суддів

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зустрілась з керівником Вищого спеціалізованого суду України.
Про судову реформу, відкритість і публічність судової гілки влади говорили під час зустрічі керівників області Вадима Мерікова і Вікторії Москаленко з головою Вищого спеціалізованого суду України Борисом Гулько та головою Апеляційного суду Миколаївської області Олександром Ржепецьким сьогодні, 22 квітня.

«Судова реформа почалася, і у нас немає часу для розкачування і зволікання. Я впевнений, що у нас є всі умови для того, щоб сформувати дійсно незалежну судову владу», – вважає Борис Гулько.

2113Що ж стосується відкритості судової влади, Олександр Ржепецький розповів, що в Апеляційному суді впроваджена нова система анонімних опитувань, що дає можливість визначити рівень довіри серед громадян.

«Люди чекають не просто змін, а реформування всієї системи, починаючи від етики клерків в судових установах і закінчуючи справедливістю суддів. Саме в суді шукають справедливості представники громадянського суспільства. Дуже хочеться, щоб після реформування принцип верховенства закону і права був головним постулатом для всіх суддів», – зазначила Вікторія Москаленко.

Також обговорили питання приміщень для судових засідань. На жаль, сьогодні, більшість  залів не тільки не відповідають санітарним нормам, а й не можуть вмістити всіх, які беруть участь у процесі (представники ЗМІ та громадські активісти).
Раніше повідомлялось, що  Вікторія Москаленко підписала Меморандум з іранською компанією «Ghadi Holding».
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*