Партія «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» в Первомайську виступає за тісну співпрацю громадських організацій та місцевих рад

Депутати Первомайської міської фракції «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» висловилися за посилення співпраці неурядових громадських організацій та місцевих рад, шляхом мобілізації потужного соціального потенціалу громад на вирішення актуальних питань сьогодення.
Така думка була висловлена під час  «круглого столу» на тему: «Механізми співпраці неурядових організацій та місцевих влад», організованого у п’ятницю, 15 квітня для депутатів міської ради та представників громадськості.
У рамках «круглого столу» відбулася також презентація: «Громадські мережеві об’єднання, як механізми ефективної взаємодії», яку провів голова Центру громадських ініціатив (Львів) Віталій Загайний. Метою заходу було обговорення існуючих форм співпраці та визначення проблем, ризиків та перешкод такій співпраці на практичному рівні сьогодні.
На семінарі були присутні члени Первомайської міської фракції партії БПП, яку очолює Володимир Вовк, депутати від інших політичних сил, представлених у міській раді, а також представники різних громадських організацій та спільнот.
Лідер Первомайської фракції «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Володимир Вовк вважає, що між громадським сектором та урядовими структурами мають виникати нові форми взаємодії та співробітництва, які принесуть загальну користь та дозволять реалізувати соціальний потенціал.

круглий стіл-2«Актуальні виклики, що постають перед місцевими громадами, вимагають кооперації зусиль та взаємодії між представницькими та виконавчими органами місцевого самоврядування з одного боку та громадським сектором з іншого. Налагодження такої співпраці передбачає, у тому числі залучення тих представників, які є вихідцями з громадського середовища та ще «вчора» були серед лідерів громадського руху. Мобілізація та скерування соціального потенціалу громад у потрібне русло потребує нових форм взаємодії, що базуються на взаємній довірі та відповідальності», – підкреслив Володимир Вовк.

Нагадаємо, організаторами заходу виступили Центр громадських ініціатив спільно із представництвом фонду Фрідріха Науманна в Україні за ініціативи секретаря Первомайської міської ради Наталії Сабліної.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*