На Миколаївщині члени «Блока Петра Порошенка» привітали ветерана з 90-річчям

Члени «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» не обійшли увагою знаменну подію – ювілей учасника Великої Вітчизняної війни, ветерана праці Валентина Дикого, який мешкає в селі Миколаївка Казанківського району.
У середу, 20 квітня Валентин Дикий відзначив 90-річчя. З днем народження ветерана щиро й сердечно привітали члени партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» – заступник голови Казанківської районної ради  Василь Коніщук, депутат районної ради Володимир Сатановський, сільський голова Миколаївки В’ячеслав Харченко, які з візитом приїхали до ветерана.
Володимир Сатановський відзначив наскільки насичене подіями життя прожив шановний ветеран і побажав Валентину Дикому відзначити і 100-річний ювілей.

«90 років – це по-справжньому знаменна та визначна подія. Це великий шлях, сповнений героїзму, доблесті та перемог. Валентин Дикий не лише захищав батьківщину у роки Великої Вітчизняної війни, зі зброєю в руках звільняв рідну землю від нацистських загарбників, але й одразу після переможного травня 1945 року брав активну участь у відновленні держави, відродженні промисловості та народного господарства. Це шлях справжнього громадянина та сина своєї землі. Без перебільшення саме на таких людях і тримається країна. Вірю, що Валентин Дикий відзначить і 100-літній ювілей» – зауважив Володомир Сатановський.

Гості побажали ювіляру міцного здоров’я, довгих років життя та вручили подарунок.
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*