Вікторія Москаленко підписала Меморандум з іранською компанією «Ghadi Holding»

Голова обласної ради Вікторія Москаленко зустрілася з керівником іранської компанії «Ghadi Holding» Хосейном Гаді.
Під час зустрічі, яка відбулась сьогодні, 13 квітня обговорили питання співпраці в сфері застосування нових технологій в дорожній сфері.
Відзначимо, що вчора іранська делегація вже зустрілася з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем і обговорила питання застосування нових технологій зокрема на миколаївських мостах.

«Була приємно здивована тими технологіями, які сьогодні розробляються вашою компанією. Я вважаю, за цим майбутнє. Рада, що наш Меморандум передбачає співпрацю в дорожній сфері. Ознайомившись з законодавством і технологією, я вірю, що в найближчому майбутньому ми почнемо реалізацію планів згідно з умовами договору. Для нашої області дуже актуальна тема ремонту доріг, цьому питанню депутатський корпус приділяє особливу увагу. Тому будь-яка методика, яка буде краща, ніж існуюча, повинна використовуватися», – сказала Вікторія Москаленко.

86198_0У свою чергу, Хосейн Гаді зазначив, що часто подорожує по інших країнах, але Миколаїв йому дуже сподобався.

«Миколаїв тепле місто, з великим потенціалом. В Україні багато ресурсів, які не закінчаться. Я сподіваюся на подальшу співпрацю між нашими країнами в різних сферах», зазначив Хосейн Гаді.

Також керівник іранської компанії «Ghadi Holding» Хосейн Гаді розповів про компанію і нові технології:

«Наша компанія – це великий холдинг, який включає в себе компанії, які працюють в сфері інженерії та виробництва матеріалів. У нас великий досвід роботи в Ірані та інших країнах. Дуже важливо, не тільки розробити проект, а й надалі контролювати процес виконання робіт. Ми готові підтримувати будь-які проекти, які буде виконувати наша компанія».

За словами першого заступника голови облради Михайла Соколова, іранська делегація вже вивчила стан траси Н-11, Н-14, Інгульський міст і навіть злітно-посадкову смугу миколаївського аеропорту.
image (1) 86198_5
86198_4 86198_2
У Меморандумі відзначені наміри про співпрацю в сфері ремонту та капітального будівництва доріг області, в тому числі злітної смуги миколаївського аеропорту із застосуванням нових технологій. В рамках Меморандуму передбачено інспектування стану доріг та виконання робіт.
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*