Депутат міськради Ігор Концевой виступив проти вирубки миколаївського парку «Дубки»

Депутат Миколаївської міської ради від партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Ігор Концевой підтримав позицію громадян в питанні про вирубку дубових лісонасаджень в парку «Дубки».
Про це депутат заявив на засіданні постійної комісії з питань містобудування, архітектури та будівництва, регулювання земельних відносин та екології, яке відбулося в понеділок, 28 березня.
Голова комісії вважає неприпустимим дозволити ТОВ «Західна нафтова група» вирубати майже 8 гектар дубових насаджень для будівництва на орендованій території парку торгово-розважального комплексу зі стоянкою, проти чого активно виступили і мешканці мікрорайону. Однак, ТОВ «Західна нафтова група» має договір про оренду 340 квадратних метрів на території парку «Дубки», дія якого, на думку Ігоря Концевого, можливо законно перервати, проконсультувавшись з юридичним відділом.

«Цей парк – це, по суті, «легені» Миколаєва, як би пишномовно це не було. Це природний захист від руйнівного впливу на екологію нашого міста промислової зони і заводів. Не варто забувати, що ми живемо в степовому регіоні і у нас кожне дерево повинно бути на рахунку. Юридичний департамент до наступного засідання комісії повинен розглянути справу і дати обґрунтування для відмови заявнику. Дубовий гай, безумовно, належить всім миколаївцям, тому вирубати його, я вважаю, просто неприпустимим. Я твердо дотримуюся саме такої думки, бо завжди знаходився і перебуваю виключно на стороні городян в цьому гострому питанні», – зазначив Концевой.

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????
Нагадаємо, ця ділянка в парку «Дубки» була надана в оренду ТОВ «Західна нафтова група» в 2006 році. Під загрозою вирубки сьогодні знаходяться майже 8 гектар унікального дубового лісонасадження, посадженого ще в 1960-і роки. Дубовий гай є рекреаційною зоною озеленених територій загального користування. Раніше Екологічна комісія Миколаївської міської ради відмовила компанії «Західна нафтова група» в утвердженні проектної документації на будівництво торгово-розважального центру в даній рекреаційній зоні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*