Керівник миколаївської міської організації «Солідарності» В'ячеслав Сімченко отримав медаль «За благодійність»

До 27-ї річниці від дня виведення радянських військ з Афганістану в залі адміністрації Заводського району зібралося більше ста чоловік, які вшанували пам’ять загиблих товаришів, поділитися спогадами, отримали нагороди і подарунки.
На захід запросили і тих, хто завжди намагається підтримати воїнів-афганців – народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Бориса Козиря і директора Миколаївського тепловозоремонтного заводу, голову Миколаївської міської організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» В’ячеслава Сімченка.
Представники обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу урочисто нагородили В’ячеслава Валентиновича медаллю «За благодійність». Вони зазначили, що дуже вдячні йому за допомогу в створенні пам’ятника воїнам-прикордонникам.
«Я звик думати, що медалі треба завойовувати, а не отримувати зі сцени. Ви мене трохи збентежили. Це ви молодці! Це вам випали непрості випробування як в боях, так і в мирному житті. І спасибі вам за те, що ви підтримуєте один одного», – сказав В’ячеслав Сімченко.

На фото: в
етеран-афганець Сергій Паливода, народний депутат України Борис Козир та голова Миколаївської міської організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» В’ячеслав Сімченко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*