У Куцурубі «Солідарність» привела до ладу дитячий майданчик

Кандидат у депутати Очаківського районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Євген Ігнатенко організував суботник на дитячому майданчику в селі Куцуруб.
«Майданчик вже декілька років перебував в аварійному стані, через що діти її практично не відвідували – пісочниці розсохлись, та й самого піску в них практично не було, гойдалки не мали нормальної опори, грибки, що дають тінь, нахилилися і трималися, що називається на чесному слові …

Спільними зусиллями команди підприємства «НІБУЛОН» і місцевих жителів дитячий майданчик був оновлений: на прохання батьків встановлені новий турнік, бруси, сходи і пісочниці. Також ми пофарбували, забетонували і зробили зварювальні роботи на двох гірках, чотирьох гойдалках, грибках, а також привели до ладу ігровий будиночок.

Я хочу сказати спасибі всім, хто брав участь у суботнику – тільки з вашою підтримкою і допомогою, тільки разом ми зможемо зробити наших дітей щасливими і навести порядок в решті сфер нашої життєдіяльності», – написав Євген Ігнатенко у фейсбуці.

– See more at: http://solydarnist.mk.ua/press-center/u-kucurubi-solidarnist-pryvela-do-ladu-dytyachyy-maydanchyk.html#sthash.4IH57MKW.dpuf