Денис Дарбінян: Моя команда – це снігурівці, які здатні змінювати своє місто!

Коли залишається декілька днів до місцевих виборів, хочеться згадати, як я балотувався до Снігурівської міської ради п’ять років тому. У мене вдома зберігається протокол про підрахунок голосів на виборчій дільниці, де навпроти прізвища «Дарбінян» стоїть число «42». Саме стільки голосів за мене віддали мешканці мого мікрорайону. За час роботи в міській раді я набрався певного досвіду, разом з депутатським корпусом брав участь у роботі 80 сесій, на окрузі намагався завжди з розумінням підходити до проблем кожного виборця.
В міській раді я – наймолодший серед депутатів усіх скликань (на час обрання мені було всього 21). Тому хочу закликати молодь не боятися спробувати свої сили для здійснення змін у місті. Нові ідеї – це те, що необхідно сьогодні Снігурівці.
Вважаю, що мій район «Соцмісто» – найкращий. Сьогодні я бачу його таким, яким хотів бачити, балотуючись до міської ради. Я дожив до успішного вирішення тих проблем, які підіймав у своїх «агітках»: освітлення, сміття, дороги. Але це не означає, що нам з вами треба зупинятися. Треба працювати далі.
Коли в мене запитують, з ким я йду на вибори, я називаю ім’я нашого лідера – Івана Кухти, людини, яка вже зробила чимало не тільки для Снігурівки, але й для району в цілому. З нами плечем до плеча – народний депутат України Андрій Вадатурський; голова філії «НІБУЛОН» в селі Широке Володимир Бердик; кращі фахівці і професіонали своєї справи – Інна Бойко, Антоніна Іванків, Юлія Завадська; аграрії та благодійники – Олександр Єрмолаєв, Сергій Крисанов, Сергій Здражевскій, Олександр Клепач; керівник газового господарства Євген Караченцев; крихкі і в той же час сильні жінки-підприємці – Наталія Кудрявцева, Наталія Ларикова, Тетяна Бабіна, Надія Казьмірук; головний лікар Снігурівської лікарні Павло Острогляд; педагоги Дмитро Титаренко, Алла Гудзь, Олена Ткаченко (до речі, мій класний керівник). У цій команді – активні люди з громадянською позицією, які не словом, а ділом довели, що відстоювати проблеми земляків можна і без депутатського мандата. Це – головний журналіст в нашій родині, батько – Володимир Дарбінян, Євген Назарчук, Слава Пересунько, Олег Поскріпка.
Усіх цих людей ви знаєте, ці кандидати живуть поруч із вами. І скажу відверто, багатьох з них доводилося чи не вмовляти піти на вибори. Багатьох з нас просила громада, яка нам довіряє. І якщо хтось думає, що місцевий депутат – це «тепле» гніздечко, де платять велику зарплату і користуються привілеями – це далеко не так. Повірте, це – місцеве самоврядування, і зарплату в місцевих радах не отримують. Ми йдемо туди працювати, змінювати ситуацію. І скажу вам, що це дуже невдячна справа.
Особистий результат на виборах для мене не такий важливий, як результат командний, проте буду вдячний кожному, хто мене підтримає. Я не агітую за себе, а просто хочу подякувати всім за роки співпраці, за підтримку. Моя команда – це ті снігурівці, які здатні змінювати своє місто, які не обіцяють, що буде легко. Ми готові і до критики, і до відповідальності. А вибір за вами!

Денис Дарбінян, кандидат у депутати Снігурівської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»