Чому відомі миколаївці разом із "Солідарністю"

Ця сімка – кандидати у депутати Миколаївської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». З якою метою вони прагнуть потрапити до цього органу місцевого самоврядування?

Сергій Бурковець, директор «Південної судноремонтної компанії»: «Підвалини держави потрібно змінювати та вдосконалювати. Для України неприйнятно, маючи величезні природні та людські ресурси, залишатися на такому низькому рівні соціально-економічного розвитку. Ось чому, увійшовши в миколаївську команду «Солідарності», я обрав для себе роботу у двох групах: «Морегосподарський комплекс» та «АТО та волонтери».  Я тут же включився в усі проекти, підказані життям і продумані нами».
Ольга Малярчук, волонтер, кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня: «Досвід, отриманий за час волонтерської роботи, відкрив безліч проблем, які потрібно вирішувати не тільки на рівні міста, а й на рівні країни. Я знаю, що наша команда «Солідарності» зможе запропонувати правильні зміни, реалізувати міські соціальні проекти та охопити більшу частину сімей військовослужбовців, які потребують допомоги. Я впевнена в цьому, тому що неодноразово стикаючись із соціальними проблемами військовослужбовців, ми їх вирішували, навіть не будучи у владі»

Денис Романчук, заступник директора ТОВ «Ярдінс»: «Йду на вибори разом із «Солідарністю» тому, що готовий застосовувати свій досвід, свої знання на загальноміському рівні. Наша команда – це нові люди, професіонали в різних галузях. Волонтери, військовослужбовці, підприємці, заводчани. Ті люди, які не були в політиці. Але нас об’єднує одна мета – миколаївці повинні жити гідно! Ми разом, і у нас все вийде!»
Олександр Пліткін, головний лікар Миколаївської міської дитячої лікарні №2: «Наступний рік має стати визначальним у зміні системи охорони здоров’я. Ми тут, на місцях, готові до іншого формату роботи. Хоча й не приховуємо, реформа буде непростою, занадто багато і грунтовно доведеться міняти. Тому я йду до Миколаївської міськради представляти інтереси як медиків, так і їх пацієнтів. Я – в сильній команді миколаївських однодумців «Солідарності», разом ми сміливо йдемо назустріч реформам».
Сергій Танасов, десантник 79-ї окремої аеромобільної бригади: «Минуло вже більше року з того моменту, коли ми, вперше поспілкувавшись з В’ячеславом Сімченком, головою Миколаївської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», знайшли точки дотику. Я зрозумів, що ми бажаємо рухатися вперед разом. Наші цілі збіглися. Я підтримую партію в напрямку вирішення проблем військовослужбовців і впевнений, що й надалі в Миколаївській міській раді інтереси людей, які захищають Батьківщину, не будуть забуті».
Сергій Варецький, помічник народного депутата України: «Ми – нові політики, які чують громадян і вирішують їхні проблеми. Ми – команда нових людей і ми представляємо «Солідарність» саме як команду однодумців. У кожного з нас за плечима – певний досвід. Об’єднавши його, ми зуміємо домогтися порядку в місті в усіх сферах. Ми звикли працювати, а не обіцяти, і кожен з нас своїми щоденними справами доводить це».
Андрій Кудрявцев, директор ТОВ «Європласт енд компані»: «Ми всі хочемо одного – гідного життя для наших громадян. А для цього потрібно зробити владу прозорою. Всі ми, керуючись досвідом, готові застосовувати його на благо кожного українця. Ми не були в політиці, але готові вчитися. Ми йдемо за Президентом, який ініціював передачу влади на місця. Наше завдання полягає в тому, щоб кожен мешканець міста Миколаєва побачив і відчув позитивний результат від реалізації цих реформ».