Іван Кухта: у пошуках соціальної справедливості

Ми стаємо свідками змін у суспільстві. Громадянська позиція та патріотизм вийшлина абсолютно новий якісний рівень. Про це розмова із кандидатом у депутати до Миколаївської обласної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», заступником голови обласної парторганізації Іваном Кухтою.
– Іване Васильовичу, ви досить відомі на малій батьківщині, у Снігурівському районі як успішний підприємець. Чому ви і ваша команда прийняли рішення піти на вибори у такий нелегкий для країни час?
– Тому що у нас дійсно потужна команда, розгалужена по всьому Снігурівському району. Це понад 300 партійців. Навряд чи будь-яка інша політична сила у районі може заявити не тільки про таку кількість однодумців, але, в першу чергу, про їх якість. Тому ми матимемо можливість взяти на себе відповідальність за стан справ у районі та місті, представляти та відстоювати інтереси виборців кожного населеного пункту. На загальних зборах було прийнято виважене рішення не тільки взяти участь у місцевих виборах, але й обов’язково перемогти.
– Завдяки організаторським здібностям та політичним амбіціям вас обрано лідером партійного осередку. Що цьому передувало?
– Я працював директором птахофабрики у Снігурівці, керував великим колективом, з усіма намагався знаходити спільну мову. Головне – мати розуміння мети, поставленої перед собою, і працювати разом для її досягнення. А на посаді голови Снігурівської райдержадміністрації я отримав досвід управління державною структурою. До того ж, я діючий депутат Снігурівської міської ради, тому маю певний досвід вирішення місцевих проблем. Всі ці фактори стануть у нагоді для успішного виконання функцій депутата обласного рівня.
– У районі вас знають і як щирого благодійника, який допомагає нужденним…
– Соціальна справедливість – це головний чинник демократичної держави. Тому прагну робити добрі справи не для піару, а від душі. Багато людей в районі говорять про подарований мною пожежний автомобіль для мешканців громад Василівської, Павлівської та Тамаринської сільрад. Ця ідея  виникла ще під час роботи в райдержадміністрації. І я радий, що цей проект вдалося завершити задовго до виборчих перегонів… Ще одна гостра проблема у зоні моєї особистої уваги – газифікація Снігурівки, де я і балотуюся до обласної ради. Я оперативно відреагував на звернення пенсіонерів із вулиць Інгулецької, Леніна та Гайдара про допомогу у підключенні їхніх осель до мережі. Придбав за власний кошт необхідні для цього матеріали.
– Це, мабуть, не повний перелік ваших добрих справ?
– Звісно. Наприклад, одвічна проблема кожного населеного пункту – бездоріжжя. Тому відгукнувся на прохання мешканців мікрорайону «Сім вітрів» щодо відновлення асфальтного покриття прибудинкових територій. Дуже люблю дітей, виховую маленьку донечку, тому переймаюся питанням організації дозвілля молодого покоління. Постійно підтримую проведення спортивних змагань та дитячих свят, будую та відновлюю разом зі своєю командою ігрові майданчики. Допомагаю у придбанні підручників першокласникам, щороку матеріально підтримую майбутніх випускників. Допомагаю учасникам Антитерористичної операції. Неодноразово наші партійці брали участь в озелененні міста і сіл, ліквідації стихійних сміттєзвалищ тощо. Багато громадян звертаються до мене із  особистими проблемами, вирішеннями яких я теж переймаюся.
– Отже, після місцевих виборів можна очікувати на позитивні зміни?
– Зміни вже відбуваються. Снігурівчани усвідомили те, що вони можуть впливати на стан справ у районі та місті. Головний меседж нашої партії – зміни на краще. Тому ми не чекаємо на виборчі кампанії, а робимо це повсякденно і з великим задоволенням. Ми вважаємо, що місцева влада повинна своєчасно та адекватно реагувати на конструктивну критику, працювати на громаду. І ми до цього готові! Нам, безперечно, є із чим іти до людей. І ми обов’язково переможемо!

Інтерв’ю записав журналіст Володимир Дарбінян