Візитівка. Очаківська районна команда «Солідарності»

№1 у списку на вибори до Очаківської районної ради – Сергій Самоуков         
Штрихи до портрета лідера
Сергій Самоуков народився 7 листопада 1971 року у селі Камінь-Риболов Приморського краю у родині військовослужбовця.
Закінчив Миколаївську школу №32. Першу вищу освіту здобув у Миколаївському державному педагогічному інституті за спеціальністю «Фізична культура», другу – у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова за спеціальністю «Менеджмент організацій».
Займався підприємницькою діяльністю. З квітня 2014 року очолює Очаківську райдержадміністрацію. Є депутатом Очаківської міської ради 5-го та 6-го скликань.
На посаді голови райдержадміністрації активно займається волонтерською діяльністю.
Сергій Самоуков – майстер спорту з греко-римської боротьби.

Виборчий список кандидатів у депутати Очаківської районної ради, висунутих організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Народився

Посада

Місце роботи

Округ

1

Самоуков Сергій Вікторович

07.11.1971

Голова

Очаківська РДА

Лідер

2

Андрієвська Вікторія Вікторівна

15.04.1978

Тимчасово не працює

4

3

Бардіна Ольга Іванівна

15.01.1959

Фермер

Фермерське господарство «Лєна»

20

4

Богатюк Сергій Іванович

14.03.1977

Тимчасово не працює

5

5

Вялкова Дарья Іванівна

19.10.1962

Начальник відділу

Очаківська РДА

11

6

Дмитренко Андрій Анатолійович

10.10.1979

Сільський голова

Чорноморська сільська рада

23

7

Драган Ольга Петрівна

30.10.1958

Тимчасово не працює

22

8

Журавський Олександр Миколайович

31.07.1974

Директор

Будівельна фірма «Журавський»

3

9

Іваніцький Олександр Анатолійович

03.04.1984

Тимчасово не працює

13

10

Іващенко Олександр Костянтинович

05.02.1962

Директор

Парутинський палац культури

15

11

Ігнатенко Євген Олександрович

17.06.1984

Директор

Судноплавна компанія «НІБУЛОН»

9

12

Козубовський Ігор Васильович

31.10.1974

Майстер-будівельник

ТОВ «Агрофірма «Лиманський»

10

13

Костов Іван Іванович

25.07.1955

Директор

ТОВ племзавод імені Шмідта

21

14

Крикуненко Ольга Станіславівна

07.10.1976

Заступник директора

Козирська ЗОШ

7

15

Марченко Вадим Миколайович

12.06.1975

Завідувач

Чорноморський сільський клуб

24

16

Нєдов Володимир Андрійович

13.04.1969

Фізична особа-підприємець

14

17

Несенко Валентина Петрівна

21.10.1957

Фізична особа-підприємець

17

18

Олійник Георгій Петрович

23.01.1960

Пенсіонер

26

19

Паученко Олена Валеріївна

07.12.1975

Директор

Іванівська ЗОШ

12

20

Пащенко Анатолій Анатолійович

24.08.1961

Начальник управління

Очаківська РДА

6

21

Рибачук Оксана Анатоліївна

18.09.1963

Директор

Дмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів

2

22

Сметана Раїса Миколаївна

07.06.1969

Сільський голова

Парутинська сільська рада

16

23

Татаренко Леонід Миколайович

03.08.1965

Начальник групи

Очаківський міський відділ освіти

1

24

Туровський Сергій Володимирович

24.02.1986

Лікар

Очаківська ЦРЛ

25

25

Шарандак Поліна Сергіївна

01.12.1958

Вчитель

Парутинська ЗОШ

18

26

Шевченко Тетяна Володимирівна

29.08.1986

Головний спеціаліст

Очаківська РДА

8

27

Щабельський Микола Васильович

11.09.1969

Головний інспектор

Національний природний  парк «Білобережжя Святослава»

19