"Поки Миколаїв не увійде до п'ятірки кращих міст України, зупинятися не будемо" – Олександр Григоренко

Заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з торгівлі і логістики Олександр Григоренко, який балотується до Миколаївської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» по округу №43, розповів, які міські проблеми він має намір вирішити в першу чергу у разі свого обрання.
– Перше, з чого ми повинні почати – це комплексна стратегія розвитку Миколаєва. Зокрема, я планую займатися проблемою доріг міста, не лише основних магістралей, але і дворових проїздів. Крім того, як один із варіантів нового дихання для міста – необхідно наново запускати суднобудівні заводи. Ми на своєму прикладі можемо показати, що попит на будівництво суден є, треба лише створити умови і забезпечити інфраструктуру, – заявив Григоренко.
На його думку, як тільки почнуть запускати заводи, з’являться робочі місця, додатковий дохід до міського бюджету, і громада зможе якісніше вирішувати соціальні і інфраструктурні питання.
– Крім того, допоможуть також зміни до законодавства щодо децентралізації. 60 відсотків доходів бюджету залишатимуться в місті. І громада сама зможе вирішувати, на що ці гроші витрачати -на дитячі дошкільні установи, лікарні, соціальні об’єкти, нові дороги. Наприклад, близько десяти років обговорюється тема об’їзного моста через місто. Можливо, від розмов час переходити до справи? Взагалі, поки Миколаїв не буде у п’ятірці кращих міст України, не зупинимося, – додав кандидат.
Як відмітив Григоренко, щонайближчою для нього є тема транспорту, у зв’язку з чим він має намір сконцентруватися на вирішенні проблеми міських доріг.
– Наприклад, вулиця Потьомкінська у жахливому стані, при цьому нею ніколи не їздили вантажівки, лише трамваї. Крім того, там уже і машини практично не їздять, а вона ж – одна із стратегічно важливих вулиць у Миколаєві. Рух нею може розвантажити основні магістралі міста. Але цим ніхто не займається, і Потьомкінською навіть пішки страшно ходити. Що можна зробити? В першу чергу, постелити бетонне покриття, стійкіше до вібрації трамвайних колій. Фахівців залучити місцевих, навчити їх, можливо і за кордоном, і впроваджувати передовий досвід у місті. Підходи, що застосовує «НІБУЛОН» – для того, щоб досягти максимального результату, використовуючи кращі світові практики з урахуванням місцевої специфіки. Таку дорогу повинні будувати наші миколаївські компанії, які розуміють, що будують для себе. Щоб у разі бракоробства їм було соромно перед сусідами, – заявив він.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що генеральний директор «НІБУЛОНа» Олексій Вадатурський делегував кращих фахівців компанії до місцевих рад.
Для довідки:
Григоренко Олександр Вікторович народився 4 травня 1983 року у Миколаєві. З 2000 по 2005 рік навчався у Миколаївському державному аграрному університеті за фахом «Менеджмент організацій» і спеціалізацією