10 причин голосувати за "Солідарність"

ЗА мир
Без миру неможливо досягти успіхів в економіці та соціальній сфері. Саме тому Президент Петро Порошенко та його політична сила надають цьому питанню чи не найбільшої ваги. Мінські угоди, ініційовані Президентом, відвернули сценарій ескалації воєнного конфлікту,  врятували тисячі й тисячі життів наших військових та мирних жителів регіону.
Путін, спіймавши облизня на полі бою, сподівається підірвати Україну зсередини, спровокувати масові заворушення, розвал коаліції, розпуск Верховної Ради. Свідомо чи несвідомо ці плани йому допомагають реалізувати радикальні та популістські політичні сили. Про це свідчать, зокрема, і провокації під парламентом 31 серпня, що призвели до загибелі та поранень правоохоронців.
«Солідарність» і політичні союзники партії активно відстоюють політику громадянського миру та спокою в Україні.
За сильну армію
В Україні майже з нуля створено потужні Збройні Сили. Путін хотів захопити всю Україну, принаймні створити пояс так званої «Новоросії». Але це не вдалося йому з двох причин: завдяки позиції громадян України у цих регіонах і героїчному опору військових. Путін мусив усвідомити: воєнним шляхом він Україну вже не завоює і не знищить.
Тисячі членів «Солідарності» воюють або вже відвоювали своє в зоні АТО. А ще партія організувала свого роду «другий фронт» у тилу: члени «Солідарності» без бюджетних коштів, на волонтерських засадах, в усіх регіонах допомагають в організації матеріального забезпечення наших військових. Надається допомога сім’ям, які втратили батьків, братів та синів.
«Солідарність» залишається основною силою опору путінському режимові. Згуртувавшись із побратимами з УДАРу та «Народного фронту», з волонтерами й громадськими активістами, з усіма, кому небайдужа доля держави, «Солідарність» іде на місцеві вибори, аби захистити і зберегти країну та вести її шляхом євроінтеграції.


ЗА єдність
«Солідарність» сповідує нові підходи в українській політиці єднання та консолідації демократичних сил. Відбулося об’єднання партії з УДАРом Віталія Кличка.
Триває тісна координація дій із «Народним фронтом» Арсенія Яценюка. Відмова від індивідуальних амбіцій заради спільної справи це принципово нова сторінка в політичній історії України.
На жаль, раніше все відбувалося з точністю до навпаки. Чвари між демократичними силами фактично поховали свого часу здобутки Помаранчевої революції.

ЗА модернізацію держави
«Солідарність» взяла активну участь у розробці пакету реформ, що запропонував Президент Порошенко у Стратегії сталого розвитку «Україна-2020». Маючи найбільше представництво у парламенті (150 депутатських «багнетів»), партія завжди забезпечувала проходження у Верховній Раді президентських законопроектів та ініціатив.
Так, хотілося б, щоб реформи проводилися швидше й ефективніше. Але вже є перші обнадійливі результати. Ми розпочали децентралізацію влади з найважливішого напряму – бюджетного. Місцеві бюджети отримали додаткові 40 млрд. гривень на нагальні потреби місцевих громад. Після прийняття президентських змін до Конституції до місцевих рад і призначених ними виконкомів перейдуть не лише бюджетні гроші, а й владні повноваження.
Фракція ББП стала ініціатором поліцейської реформи та реформи прокуратури. У ці органи через відкриті кадрові конкурси почали приходити нормальні, порядні люди.  Нарешті у МВС та прокуратурі пішло на спад хабарництво.
На черзі новий Податковий кодекс, що зніме ярмо з бізнесу. На черзі – судова реформа, що нарешті наповнить словосполучення «справедливий суд» реальним змістом.
ЗА подолання корупції
За ініціативи Президента Петра Порошенка та фракції БПП, у парламенті вже пройшов перші читання закон, що позбавляє народних обранців депутатської недоторканності. Партія доклала всіх зусиль для створення Національного антикорупційного бюро, що з жовтня розпочинає роботу – «посадку» чиновників вищого рівня.
Голова партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», мер Києва Віталій Кличко провів аудит усіх структурних підрозділів і комунальних підприємств Київської міської держадміністрації. У підсумку порушено 65 кримінальних справ за викритими фінансовими порушеннями.
А ще «Солідарність» у всіх регіонах України проводить кампанію «Стоп корупції!», і вже досягнуто значних результатів на цьому напрямку.
ЗА деолігархізацію
З ініціативи Президента і за підтримки «Солідарності» ухвалено низку рішень, що позбавили українських олігархів можливості й надалі здобувати багатомільярдні надприбутки на пільгових преференціях і контролі над державними підприємствами. Так, рішення про підвищення ренти за користування надрами боляче вдарило по Ахметову. Фірташ та Льовочкін після прийняття закону про ринок природного газу втрачають контроль над облгазами. Після прийняття закону про кворум зборів наглядових рад держава поступово повертає контроль над «Укрнафтою» від Коломойського.
За євроінтеграцію
За рік команді Петра Порошенка вдалося зробити для зближення України з Європою більше, ніж за попередні десятиліття. Ми підписали угоду про Асоціацію з ЄС, яку вже ратифікували 24 держави Євросоюзу.
З 1 січня 2016 року набуде чинності угода про зону вільної торгівлі України з ЄС.
За шлях до Європи, до цивілізованого світу, подалі від обіймів новітньої путінської імперії віддавали життя герої Євромайдану. Партія «Солідарність» завжди вважала євроінтеграцію одним із найважливіших напрямів своєї діяльності.
Зусиллями Президента та нашої дипломатії, у якій широко представлено членів «Солідарності», Україна досягла за останній час великих успіхів на міжнародній арені. Головне – сформовано міжнародну антипутінську коаліцію, що санкціями підриває економічну основу нинішнього режиму в Росії.
Зусиллями нинішньої влади Україна позбувається газової залежності від Росії.
Ми скоротили споживання газу на 20% і нині отримуватимемо з Росії лише третину від усіх наших потреб.
Найстрашніша зброя проти України тепер вислизає з рук «Газпрому» та Путіна.
ЗА підвищення соціальних стандартів
Незважаючи на війну та пограбування держави режимом Януковича, нова влада докладає всіх зусиль для утримання соціальних стандартів.
Зарплати бюджетникам і пенсії виплачуються вчасно і в повному обсязі.
Нині на казначейських рахунках накопичено десятки мільярдів гривень, і вже цього місяця вчителі й лікарі отримають додаткові 400 гривень. Так, це невеликі гроші, але справи пішли вгору, найгірше позаду.
За відкритість влади
Не в останню чергу зусиллями БПП в Україні запрацювали перші «ластівки» вже звичного для країн Європи електронного врядування.
Відтепер в інтернеті через систему ProZorro кожен може подивитися все, що стосується конкурсів на державні закупівлі, хто брав участь у тендері, яку ціну заявив, хто виходить на етап індивідуальних переговорів.
Це різко звужує можливості корупції, а вона тут процвітала, завдаючи держбюджету величезних збитків.
Поки що в тестовому режимі запущено портал публічних фінансів Edata, на якому викладається інформація про витрачання державних коштів.
Розвиваються також онлайн-сервіси видачі різноманітних довідок громадянам.
За нові технології
За останні рік-півтора, тобто за нинішньої влади, у нас нарешті з’явилися перші паростки високих технологій. Так, запровадження 3G-інтернету відбулося за активної участі «Солідарності» та заступника глави адміністрації Президента Дмитра Шимківа.
У лютому 2015 року держава дала трьом великим українським операторам мобільного зв’язку ліцензії на розгортання 3G-мереж. І вже у червні в Києві, Львові та Одесі з’явився швидкісний мобільний інтернет. Для України це значний технологічний крок уперед.
Тим часом наш авіаконцерн «Антонов» вийшов зі складу українсько-російського спільного підприємства і презентував проект нового середньомагістрального транспортника АН132. І у концерну вже є замовлення на
42 нових літаки.