В Южноукраїнську за ініціативи "Солідарності" зведуть пам'ятник учасникам і героям АТО

17 жовтня 2015 року на Меморіальній площі м.Южноукраїнська відбулось закладення гільзи на місці зведення пам’ятника на честь вшанування учасників та героїв АТО. Ініціювали зведення пам’ятника южноукраїські учасники АТО, яких підтримав депутат Миколаївської обласної ради Ерік Григорян.
Ескіз пам’ятника, розроблений київським скульптором Олексієм Владимировим, раніше було представлено куратором южноукраїнської мистецької галереї «Гард» Б.Грицевичем та ознайомлено з ним мешканців міста. «Южноукраїнськ молоде місто та в ньому проживає багато молодих хлопців та чоловіків, які вже побували в зоні АТО, та які зараз знаходяться там. Вони потребують нашої підтримки. Вшанування їх подвигу з захисту нашої рідної України дуже важливе.
Тому я підтримав реалізацію проекту з встановлення в Южноукраїнську пам’ятника на честь учасників та герої АТО. Це перш за все потрібно підростаючому поколінню, яке ми зобов’язані виховати патріотами. Впевнений, що цей проект буде підтриманий і місцевою владою і мешканцями міста», – повідомив Ерік Григорян, який балотується в депутати Миколаївської обласної ради від «БПП «Солідарність» по 63-му виборчому округу (м.Южноукраїнськ).
Під час закладення гільзи були присутні учасники АТО, а також члени Южноукраїнської міської парторганізації «Блок Петра Порошенко «Солідарність», які поклали квіти на місці закладеної гільзи.