Павло Казар'ян: майбутнє Очакова – туризм

Казар’ян Павло Ашотович – кандидат у депутати Очаківської міської ради, висунутий партією «Блок Петра Порошенка «Солідарність» , кандидат на посаду Очаківського міського голови. Він розповідає про себе так Родина
– Я народився в Києві у 1977 році. Мама – українка, тато – вірменин, народжений теж в Україні. У мене є двоюрідні брати й сестри. Зараз вони роз’їхалися по всьому світу, у них успішний бізнес. Але коли дізнаються про тривожні новини з України, відразу телефонують мені. Розмова зазвичай закінчується тим, що вони пропонують залишити Батьківщину та перебратися до них. Але я переконаний: якщо народився на українській землі, то на ній і є моя життєва місія! 2007 року я познайомився зі своєю майбутньою дружиною Оксаною. Незабаром ми одружилися, у нас двоє дітей – Максим і Кирюша. Є донька Анастасія від першого шлюбу. Тому я – багатодітний батько, але не збираюся ставити на цьому крапку. До речі, Оксана за власним бажанням пішла працювати в нову патрульну поліцію на Миколаївщиніі. Вона патріот України, мій соратник і помічник у всьому.
Політична та громадська діяльність
Свого часу мені надійшла «пропозиція» вступити до Партії регіонів – я відмовився, оскільки бачив, чим займаються регіонали на керівних посадах. Після відмови мене і мою організацію почали перевіряти по да-три рази на тиждень прокуратура, санстанція, юстиція, пожежники… Стали викликати до Миколаєва для розмов із заступниками губернатора, де пояснювали можливі наслідки мого протистояння з медичним відомством. Але це тільки зміцнило мою позицію. У 2013 році вступив до партії «Удар». Згодом почався Майдан! Скажу відверто, я в нього спочатку не повірив, бо негативний досвід революції 2004 року залишив у моєму серці глибокі сумніви. Але коли, зібравши групу очаківців, поїхав на мітинг, то побачив величезну кількість людей, яких не можна купити. Це була сила. Ми були на Банковій того дня, коли лупцювали студентів, старих, жінок… Поруч зі мною вибухнула газова граната, кинута якимось «правоохоронцем». Я отруївся, хлопці відвели мене подалі від місця протистояння. І саме тоді увірвався «Беркут» – це було щось жахливе! Вони топтали всіх підряд, били непритомних, безпорадних… Після Майдану я загострив свою увагу на проблемах Очакова та його мешканців, відкрив громадську організацію «Очаків за справедливість» і заснував газету «Очаків сьогодні». Різні питання почали вирішуватися швидше, а газета стала єдиним незалежним виданням у місті та районі.
Чому йду в мери
– Стати керівником міста – це означає взяти на себе відповідальність за добробут людей, за всі сфери їхнього життя. Очаківці втомилися жити в місті, де 24-годинна подача води – це диво! Очаків гідний жити по-новому! І я бажаю працювати, аби вивести місто з депресії, повернути добробут. Очаків має стати центром туризму Миколаївщини та України. Ми гідні цього! І обійнявши посаду міського голови, я готовий працювати і отримувати результати, що поліпшать життя кожного мешканця Очакова!