Олександр Каражей: Не для себе. Для людей!

Олександр Каражей народився 30 листопада 1974 року у селі Данилівка Березанського району.
Навчався на факультеті ветеринарної медицини Одеського сільськогосподарського інституту. Закінчив Львівський національний лісотехнічний університет за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього природного середовища» та Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
На початку своєї трудової діяльності працював ветеринарним лікарем. За період роботи в Очаківському лісомисливському господарстві обіймав посади помічника лісничого, майстра лісу, лісничого, інженера з лісових культур та директора. Був керівником регіонального ландшафтного парку «Тилігульський».
З вересня 2015 року Олександр Михайлович є начальником управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Миколаївській області.
Член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Кандидат у депутати Миколаївської обласної ради (округ №7, Березанський район).

Є такий тип людей, котрі знають все. Особливо це стосується тієї місцевості, де людина народилася та виросла. Олександр Каражей належить саме до такої категорії. Його в Березанському районі знають усі. Не тільки знають, але й поважають. Поважають за працелюбність, порядність та безкорисливе бажання робити добро.
Олександр каже, що ці якості йому дісталися від батьків. Вони на власному досвіді показували, що добро та порядність – це найголовніше. Мама на пенсії, але продовжує працювати вихователем у дитячому садку. В групу до неї бажають «влаштувати» своїх діток усі молоді мами. Батько, котрий працював в управлінні сільського господарства, а потім в управлінні статистики, вийшов на пенсію з посади начальника Березанського районного управління економіки. Був депутатом Березанської районної ради, сьогодні – голова Данилівської сільської ради. Він теж дуже шанована людина в районі.
Таким є й Олександр. Соромлячись розповідати про себе та свої здобутки, він зізнався лише в тому, що має намір та величезне бажання допомагати людям постійно. Це йому приносить задоволення та наснагу. Завжди радий звичайній людській вдячності, а в кращому випадку – подяці чи грамоті у рамці на стіні.
Підлеглі кажуть про Олександра Каражея як про керівника – винятково з позитивного боку, акцентуючи увагу на його професіоналізмі та досвіді, як про людину – що він завжди готовий допомогти.
Але з якою метою Олександр Каражей йде у депутати Миколаївської обласної ради?
«Незважаючи на те, що я роблю для людей та для району в цілому багато корисного, все одно є низка проблемних питань, які можна вирішити лише спільними зусиллями. Наприклад, маю на меті вирішити, врешті-решт, одвічну проблему «дерибану» місцевих бюджетів, наболілі питання комунальної сфери та реконструкції доріг місцевого значення. Проблем насправді багато, і про них можна говорити довго… Більше того, я хочу, аби мене запам’ятали як людину, котра своє життя присвятила здійсненню добрих та потрібних справ. Не для себе. Для людей», – розповів Олександр Михайлович.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*