Михайло Талпа – про виборчий список „Солідарності” до Первомайської міськради

Керівник Первомайської міської організації «Блоку Петра Порошенка – «Солідарність» Михайло Талпа повідомив, що виборчий список партії до Первомайської міської ради очолить Володимир Вовк.
«Це гідна людина, дуже вихована і грамотна. Людина, яка вже не один рік займається благодійністю, розвитком спорту в місті Первомайську, всіляко підтримує молодь», – упевнений керівник парторганізації.
Щодо інших кандидатів, які увійшли у список, Талпа зазначив: «Сподіваюся, що список «Солідарності» приємно здивує, тому що ми робили ставку з одного боку на нових людей, які раніше не були в політиці і не були депутатами. Їм потрібно дати шанс попрацювати на користь міста. З іншого боку ми зробили ставку на досвідчених. Багато членів нашої команди домоглися результату в тій чи іншій сфері діяльності. І тепер наша спільне завдання – об’єднати енергію молодих людей і знання людей з досвідом».
У той же час, зазначив Михайло Талпа, прийнято зважене рішення не висувати свого кандидата на виборах мера, а за наступні роки роботи в міській раді посилити свою команду і серйозно підійти до вибору гідного претендента на посаду міського голови.
«Робота мера – це велика відповідальність, і відправляти на вибори аби кого ми не згодні», – заявив політик.
За словами Михайла Талпи, та людина, яку команда первомайської «Солідарності» планувала висунути, відмовилась брати участь у виборчих перегонах через політичний тиск. Кандидатури з числа колишніх регіоналів теж неприйнятні. Як пояснив Талпа, два тижні тому на зустрічі з народними депутатами України Петро Порошенко висловився за те, щоб кандидатами в мери від „Солідарності” були люди, які не мали відношення до Партії регіонів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*