Андрій Вадатурський просить відремонтувати дорогу Дніпропетровськ-Миколаїв Н-11 за рахунок коштів Світового банку

Народний депутат України від фракції Блоку Петра Порошенка Андрій Вадатурський звернувся до Директора Світового банку та Міністра інфраструктури України з проханням включити автомобільну дорогу державного значення Дніпропетровськ-Миколаїв Н-11 до переліку доріг, які потребують невідкладної реконструкції за рахунок коштів Світового банку для розвитку вітчизняної дорожньої галузі.
«До мене регулярно надходять чисельні звернення від жителів Миколаївської області (Баштанського, Новобузького, Казанківського районів), які обурені тим, що не проводиться капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-11 «Миколаїв – Дніпропетровськ», яка є транспортною артерією і забезпечує життєдіяльність зазначених районів Миколаївської області. Це єдина дорога на півдні України, яка ще, жодного разу, з часів незалежності нашої держави, капітально не ремонтувалася. Занепокоєння викликає і те, що вона стала аварійно-небезпечною для перевезення пасажирів. Така ситуація викликає значне невдоволення місцевих жителів. Зокрема, трасу Н-11 вже неодноразово перекривали мешканці районів, територією котрих вона пролягає, з вимогою розпочати її невідкладну реконструкцію», – наголосив Андрій Вадатурський. Він нагадав, що 10 вересня 2015 року в м. Новий Буг відбулася акція місцевих жителів з блокування руху транспорту зазначеною дорогою.
Парламентарій повідомив, що 2 вересня 2015 року Міністерство інфраструктури України схвалило проект акта про залучення фінансування Світового банку для розвитку вітчизняної дорожньої галузі на загальну суму 560 млн. доларів. В результаті було узгоджено проект про виконання робіт з
метою покращення транспортно-експлуатаційного стану наступних ділянок доріг:
* Н-02 Львів – Тернопіль на ділянці від м. Львів до м. Тернопіль,
* М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка на ділянці від м. Тернопіль до м. Кіровоград,
* М-13 Кіровоград – Платонове на ділянці від автомобільної дороги М-12 до південного обходу м. Кіровоград,
* Н-14 Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв на ділянці від м. Кіровоград до м. Миколаїв,
* М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ від м. Миколаїв до м. Херсон.
Згідно наявної інформації, в разі позитивного схвалення підписання кредитної угоди може відбутися вже в жовтні цього року, а виконання робіт за проектом розпочнеться на початку будівельного сезону в наступному році.
«Враховуючи складну ситуацію з якістю дорожнього покриття зазначеної траси, звернувся до Міністра інфраструктури України та Директора Світового банку з проханням включити автомобільну дорогу державного значення Дніпропетровськ-Миколаїв Н-11 до переліку доріг, які потребують невідкладної реконструкції за рахунок коштів Світового банку для розвитку вітчизняної дорожньої галузі. Сподіваюсь на те, що крик народу про цю проблему буде почутий і реконструкція дороги розпочнеться найближчим часом», – зазначив Андрій Вадатурський.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*