«Ювілейних» першокурсників ЧДУ  посвятили у студенти

В Чорноморському Державному Університеті ім. Петра Могили відбулося посвячення першокурсників в студенти. Воно стало 20-м, ювілейним. Ректор університету, Леонід Клименко, висуванець на пост Миколаївського міського голови від «Солідарності», в своїй урочистій промові розповів  присутнім про два нових факультети («Журналістика» та «Менеджемент»), про те, що в цьому році поступили до вишу кілька бійців, що повернулися із зони АТО, подякував батькам першокурсників за те, що виростили таких розумників та гостям-військовослужбовцям за  мирне небо над головами.
В свою чергу, В’ячеслав Сімченко, голова Миколаївської міської організації партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка», привітав розхвилювавшихся новачків:
IMG_9757
“Студентська пора, це, мабуть, самий романтичний, самий безтурботний час, який потім згадуєш все життя, як правило з посмішкою. Водночас, це й самий відповідальний час в житті кожного. Як не банально це прозвучить, але той багаж знань, який ви придбаєте в цій альма-матер, буде з вами на все життя. З цим багажем вам керувати країною. Цінуйте тих людей, які вам дадуть знання, та не забувайте про голову студентську заповідь: «Спочатку ти працюєш на залікову книжку, потім – вона на тебе».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*