«Солідарність» подарувала поштовому відділенню в Андрієво-Зорине лазерний принтер

Напередодні 24-ї роковини Незалежності у Андрієво-Зориному Березанського району відновило роботу відділення зв’язку Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта
Урочистості відбулися участю сільського голови Віктора Малиновського, керівника Миколаївської дирекції «Укрпошти» Дмитра Ганіченка, а також голови Березанської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Івана Фаріонова.
Ситуація склалася таким чином, що селяни тривалий час не могли скористатися перевагами «Укрпошти» – йшла мова про закриття цього відділення.
У лютому було прийнято рішення, що відділенню зв’язку буде надано занедбане приміщення у школі. Силами сільського голови і активних селян Андрієво-Зорине тут провели ремонт.
Іван Фаріонов подарував новому відділенню лазерний принтер. Крім того, керівник місцевого партійного осередку особисто привітав ветерана праці Галину Лазенко і вручив їй та її сім’ї путівки на море.
Після відкриття відділення пошти Іван Фаріонов ознайомився з проблемами жителів села, відвідав дитячий садок, який сільська громада ремонтує власними силами.